Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Fototapeta-výroba

KESKOSENI
2014-03-23 14:58:24+01
Vedel by mi niekto poradit firmu ktora vytlaci fototapetu podla mojej fotografie?
 
norulakp
2014-03-23 17:35:01+01
v ktorom meste?
 
KESKOSENI
2014-03-23 17:51:54+01
to je jedno...
 
norulakp
2014-03-23 17:58:40+01
ja zvyknem tlacit veci tlacit tu:

http://www.reprocentrum.sk/

kvalita tam zvykne kolisat, takze pri prebrati tovaru si treba riadne skontrolovat, ci zodpoveda poziadavke. Ale v podstate som s nimi celkom spokojny. Fototapetu som si tam konkretne nerobil, ale myslim, ze by s tym nemali mat ziadny problem.
 
total empty
2014-03-23 23:33:53+01
príspevok od: norulakp
ja zvyknem tlacit veci tlacit tu:

http://www.reprocentrum.sk/

kvalita tam zvykne kolisat, takze pri prebrati tovaru si treba riadne skontrolovat, ci zodpoveda poziadavke. Ale v podstate som s nimi celkom spokojny. Fototapetu som si tam konkretne nerobil, ale myslim, ze by s tym nemali mat ziadny problem.
Ak koliše kvalita, problém bude určite v "papieri" alebo na čo tlačia. Z Poľska sa vozia už roky kotúče papiera a gumy na baneri za polovičnú cenu, ale ich kvalita je diskutabilná.
Mal by sa robiť výrez vytlačok-kontrolný. Ak ti vytlačia niečo 2,5m na výšku a dlhé 4metre, dosť ťažko si vydiskutuješ reklamáciu. Zväčšia požadujú aj obrázok v jpeg v takej veľkosti (ako som napísal trebárs 2,5mX4m) a v CMYK-u.
Dobré výsledky dosiahneš aj na obyčajnom papieri ktorý ide na rekl.plochy, ale treba po ho prelakovať.
 
norulakp
2014-03-24 08:17:15+01
príspevok od: total empty
Ak koliše kvalita, problém bude určite v "papieri" alebo na čo tlačia. Z Poľska sa vozia už roky kotúče papiera a gumy na baneri za polovičnú cenu, ale ich kvalita je diskutabilná.
Mal by sa robiť výrez vytlačok-kontrolný. Ak ti vytlačia niečo 2,5m na výšku a dlhé 4metre, dosť ťažko si vydiskutuješ reklamáciu. Zväčšia požadujú aj obrázok v jpeg v takej veľkosti (ako som napísal trebárs 2,5mX4m) a v CMYK-u.
Dobré výsledky dosiahneš aj na obyčajnom papieri ktorý ide na rekl.plochy, ale treba po ho prelakovať.
ja si tam zvyknem tlacit obal na DVD (papier) a tiez potlacit PVC dosku (neviem presne ako sa ten material vola). Obcas sa stane, ze im ujde farba (plet nie je ruzova ale fialova). Takisto CB PVC doska tahala do zelena. Doska byva obcas jemne poskodena (ryhy, dierky), pripadne ju predtym neutru a nalaminuju tu foliu cez prach a ostanu tam mini hrcky. Ked mi farby nesedeli, dal som to do reklamacie a vzdy to odstranili. Len si to treba vzdy odkontrolovat pri preberani.
 
KESKOSENI
2014-03-24 15:10:49+01
potrebujem 100-percentnu kvalitu...
 
total empty
2014-03-24 18:30:01+01
príspevok od: KESKOSENI
potrebujem 100-percentnu kvalitu...
To sa prakticky nedá dosiahnúť , vždy tam budú nejaké odchylky.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()