Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Brasne National Geographic

Martin8101
2014-04-08 10:53:45+02
Zdravim, chcel by som si kupit niektoru z brasni NG, najviac sa mi paci ta seda produktova rad. Viete niekto o nejakom kamennom obchode alebo mieste, kde by som ich mal k nahliadnutiu alebo dokonca k "omakaniu"? Nechcem sa rozhodovat podla obrazkov... Dakujem.
P.S. Najviac by ma zaujimali Midi a Medium: W2140, W2141, W2160, W2161
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2014-04-08 11:30:57+02
Ked najdes obchod, pozri si ich podrobne. Su krasne, ale velmi malo prakticke. Usporiadanie prepazok je neprakticke.
 
Štefan Káčer
2014-04-08 13:03:38+02
príspevok od: Martin8101
Zdravim, chcel by som si kupit niektoru z brasni NG, najviac sa mi paci ta seda produktova rad. Viete niekto o nejakom kamennom obchode alebo mieste, kde by som ich mal k nahliadnutiu alebo dokonca k "omakaniu"? Nechcem sa rozhodovat podla obrazkov... Dakujem.
P.S. Najviac by ma zaujimali Midi a Medium: W2140, W2141, W2160, W2161
Jednu z nich vlastním, máš na výber, kúpiť kvalitnú fotobrašňu, alebo krásnu imidžovú National ... Mám obidve varianty a som spokojný
ps: celkom zaujímavá je poznámka, nechcem kúpiť podľa obrázku, ale omakať si ju ... toto nás čaká, ak si budú všetci všetko kupovať cez internet a kamenné predajne zatvoria
Presne z tohoto dôvodu temer všetko, čo sa "koníčkov" týka kupujem v predajni. Mávajú ich npr. v Prolaike, kde som kúpil aj ja a cenový rozdiel voči internetu ušetrím radšej inde.
 
Martin8101
2014-04-08 13:15:01+02
príspevok od: Karol Srnec
Ked najdes obchod, pozri si ich podrobne. Su krasne, ale velmi malo prakticke. Usporiadanie prepazok je neprakticke.
Hmmm. Presne toto som si myslel, vyzeraju byt dizajnovo prepracovane, ale ktovie ako s praktickostou. Na druhej strane, prakticku brasnu uz mam (fotak + 3-4 objektivy), teraz hladam nieco vychadzkove "nalahko", pravdepodobne len na fotak +objektiv pripadne este jeden objektiv.
P.S. Poznamka "Ked najdes obchod" mi moc nepomohla Ale aj tak diky, Karol za koment. Pekny den
 
Martin8101
2014-04-08 13:21:49+02
príspevok od: Štefan Káčer
Jednu z nich vlastním, máš na výber, kúpiť kvalitnú fotobrašňu, alebo krásnu imidžovú National ... Mám obidve varianty a som spokojný
ps: celkom zaujímavá je poznámka, nechcem kúpiť podľa obrázku, ale omakať si ju ... toto nás čaká, ak si budú všetci všetko kupovať cez internet a kamenné predajne zatvoria
Presne z tohoto dôvodu temer všetko, čo sa "koníčkov" týka kupujem v predajni. Mávajú ich npr. v Prolaike, kde som kúpil aj ja a cenový rozdiel voči internetu ušetrím radšej inde.
Veru tak - ked zhanam veci, v 50% pripadoch mi je jedno, niet co vahat a kupujem cez e-shop. Ale co sa tyka srdcovych zalezitosti , clovek by si predsa len radsej obzrel a vyskusal, co mu viac pasuje... Ale myslim si, ze kamenne obchody nezaniknu, aj ked asi prezije len zopar, ktore maju silnu poziciu a dobre umiestnenie. Clovek jednoducho niekedy potrebuje kochat sa vystavenym tovarom, pokecat s kvalifikovanym personalom (co sa teda nie vzdy podari) a takisto reklamuje sa z oci do oci lepsie, lebo je tam niekto, na koho mozete byt neprijemny Len srandujem - proste osobny a fyzicky kontakt je osobny a fyzicky kontakt, aj ked e-shopy setria cas a niekedy aj peniaze...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()