Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Ďialková spúšť s intervalometrom + veľká brašna/batoh

TomasTuris
2015-10-17 11:44:39+02
Dobrý deň,

potreboval by som ku svojmu Canonu 70D diaľkovú spúšť s intervalometrom (bezdrôtovú, ideálne wifi, foťák wifi má). V budúcnosti plánujem robiť nejaké timelapse. Cena by sa mohla vojsť približne do 50€, ak je to reálne. Na ebay som našiel iba káblové.

A okrem toho ak mi môžete poradiť brašnu (radšej) / fotobatoh, ktorá by poňala všetku moju výbavu naraz, t.j.:
Canon EOS 70D
EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
EF-S 50mm f/1.8 STM
EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM
EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM
+ v budúcnosti ext. blesk, ktorého kúpu riešim v druhej téme

Ďakujem za rady.
 
belco
2015-10-17 13:29:10+02
prečo wifi intervalometer? Na timelapse treba co najlepsiu vydrz baterie, tak naco mrhat energiou cez wifi. Kablova posluzi rovnako dobre. Ak uz silou mocou to chces ces wifi, tak staci smartpshone s aplikaciou qDSLRdashborad. Nova verzia podporuje aj prepojenie cez wifi. Sucastou aplikacie je aj intervalometer s funkcou holy grail (automaticky expozičny alebo ISO ramping)
 
gintonik
2015-10-17 15:48:12+02
http://www.mini-max.sk/dialkove-a-kablove-spuste/s-casovacom/pixel-dialkova-spust-s-casovacom-pre-canon-c1
 
roland.g76
2015-10-17 15:54:16+02
Ak vyslovene nepotrebuješ to cez wifi aby si mohol byť od fotaku niekde dalej tak možem ti poradiť kup si obyčajnú kablovu spušť taku aby sa dala zaaretovať a potom si daj manual, nastav clonu ISO a čas ( do 30 sec. by ti to malo stačiť v manual režime na timelapse ) a prepni na sériove snímanie, zaaretuješ spušt a fotí to pekne za sebou kým to znovu neodaretuješ na káblovej spúšti.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()