Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Prakticky fotobatoh (cca 70€)

Johnnny
2015-11-09 09:34:59+01
Ahojte,

zhanam nejaky mensi, no dostatocne velky fotobatoh. Bezne davam prednost skor brasni, no toto ma byt na bicykel. Nutne so sebou potrebujem nosit stativ a DSLR s 1-2 objektivmi. Plus nejake drobnosti ako iPad Mini, nahradna bateria a podobne. Mna osobne zaujal Vanguard Adaptor 45,
http://www.mader.sk/vanguard-adaptor-45-backpack-grey

ale zaujimali by ma nejake skusenosti ohladom kvality. Proporcne je myslim vyhovujuci.
Vdaka
 
kasko
2015-11-09 10:17:09+01
príspevok od: Johnnny
Ahojte,

zhanam nejaky mensi, no dostatocne velky fotobatoh. Bezne davam prednost skor brasni, no toto ma byt na bicykel. Nutne so sebou potrebujem nosit stativ a DSLR s 1-2 objektivmi. Plus nejake drobnosti ako iPad Mini, nahradna bateria a podobne. Mna osobne zaujal Vanguard Adaptor 45,
http://www.mader.sk/vanguard-adaptor-45-backpack-grey

ale zaujimali by ma nejake skusenosti ohladom kvality. Proporcne je myslim vyhovujuci.
Vdaka
na bike by som zhanal nieco s bedrovym pasom
 
rudop78
2015-11-09 10:18:55+01
príspevok od: Johnnny
Ahojte,

zhanam nejaky mensi, no dostatocne velky fotobatoh. Bezne davam prednost skor brasni, no toto ma byt na bicykel. Nutne so sebou potrebujem nosit stativ a DSLR s 1-2 objektivmi. Plus nejake drobnosti ako iPad Mini, nahradna bateria a podobne. Mna osobne zaujal Vanguard Adaptor 45,
http://www.mader.sk/vanguard-adaptor-45-backpack-grey

ale zaujimali by ma nejake skusenosti ohladom kvality. Proporcne je myslim vyhovujuci.
Vdaka
Ja vlastnim Adaptor 48, a myslim, ze je to batoh kvalitny aj pohodlny. Ale vyberal som v megafote osobne. Nemali problem s tym, ze si tam nahadzem svoje veci a vyskusam si ho. Ra z som kupil batoh cez internet naslepo, a musel som ho predat, zmestilo sa mi tam vsetko co som potreboval, ale zvonku bol strasne robusny, co z obrazku a popisu nevizeralo. Nastastie to bol z tych lacnejsich. Tiez idem obcas na biku do prace, a s Vanguardom na chrbate nemam problem, lebo mi sedi. Treba si asi radsej vyskusat aj podla postavy.
 
morseee1
2015-11-09 10:56:28+01
ja osobne jazdim s lowepro photo sport 200 aw .. stal ma na predajni 99€ (v eshopoch ho mali za 110€) pouzivam na bike aj na turistiku a zmestil sa C 600d + obj na tele + jeden. do vnutra batoha som napchal v phode co som potreboval a este ma aj priestor pre camel bag (tiez som vyuzil) pre niekoho vyhoda (turistika), pre niekoho nevyhoda (wildlife) je oranzova farba.
super je bedrovy pas a aj cez prsia sa da stiahnut, takze super sedi na chrbte
 
Johnnny
2015-11-09 11:27:07+01
Stastie, ze vas mam. Na ten bedrovy pas som vobec nemyslel.
Na tom Lowerpro nevadi, ze je stativ naboku ? Nemam s tym skusenost, ale pride mi to take nevyvazene.
 
kasko
2015-11-09 12:02:24+01
príspevok od: Johnnny
Stastie, ze vas mam. Na ten bedrovy pas som vobec nemyslel.
Na tom Lowerpro nevadi, ze je stativ naboku ? Nemam s tym skusenost, ale pride mi to take nevyvazene.
na druhu stranu si pichni flasu s vodou a mas to vyvazene ako lusk
 
yquinox
2015-11-09 12:31:11+01
príspevok od: Johnnny
Stastie, ze vas mam. Na ten bedrovy pas som vobec nemyslel.
Na tom Lowerpro nevadi, ze je stativ naboku ? Nemam s tym skusenost, ale pride mi to take nevyvazene.
... nevadi ... prinajhorsom sa da uchytit zospodu batohu ... tiez ti vrelo odporucam tento batoh ...
 
Johnnny
2015-11-09 12:40:03+01
No urcite budem este hladat, ale mne osobne sa tiez celkom pozdava. Akurat citam, ze ma odlahcenu konstrukciu, co je rozhodne plus, ale netrpi tym ochrana vybavy ?

A vobec, je technika dostatocne odolna voci jazde napriklad v terene ? Myslim tym beznu polnu cestu. Nehrozi, ze sa nieco vo fotaku alebo objektive pri takej jazde poskodi ? Zarucit to nikto nemoze, tomu rozumiem, no skor ma zaujimaju nejake obecne skusenosti.
 
mirosz
2015-11-09 12:57:25+01
príspevok od: morseee1
ja osobne jazdim s lowepro photo sport 200 aw .. stal ma na predajni 99€ (v eshopoch ho mali za 110€) pouzivam na bike aj na turistiku a zmestil sa C 600d + obj na tele + jeden. do vnutra batoha som napchal v phode co som potreboval a este ma aj priestor pre camel bag (tiez som vyuzil) pre niekoho vyhoda (turistika), pre niekoho nevyhoda (wildlife) je oranzova farba.
super je bedrovy pas a aj cez prsia sa da stiahnut, takze super sedi na chrbte
Nie je len oranzovy, existuje aj ciernosiva kombinacia - cierny batoh + sive popruhy, pracky atd atd.

http://foto-tasky-a-puzdra.heureka.sk/lowepro-photo-sport-200-aw/

Mam ho, spokojnost, ale je pravda, ze stativ som na nom neniesol este, tak neviem posudit.
 
yquinox
2015-11-09 13:20:03+01
príspevok od: Johnnny
No urcite budem este hladat, ale mne osobne sa tiez celkom pozdava. Akurat citam, ze ma odlahcenu konstrukciu, co je rozhodne plus, ale netrpi tym ochrana vybavy ?

A vobec, je technika dostatocne odolna voci jazde napriklad v terene ? Myslim tym beznu polnu cestu. Nehrozi, ze sa nieco vo fotaku alebo objektive pri takej jazde poskodi ? Zarucit to nikto nemoze, tomu rozumiem, no skor ma zaujimaju nejake obecne skusenosti.
... je tam rovnaky molitan ako pri vsetkych inych batohoch, naviac sa da vrecko pre techniku stiahnut snurkou, aby sa ti tam vobec nehybala ...naviac zospodu batohu je prsiplast, ktory sluzi ako dodatocna mechanicka ochrana a okolo komory sa da napchat nejake oblecenie, takze o ochranu techniky sa neboj ... ja som s nim liezol feraty, lyzoval v Alpach, nosil na 2-dnove prechody Fatier, bivaky - ten batoh sa neda znicit ... aj po tom vsetkom ho raz za rok staci oprat a je ako novy ...
 
fatality
2015-11-10 01:10:13+01
http://store.lowepro.com/flipside-sport-10l-aw
ja mam tento a tiez som spoko..
 
Johnnny
2015-11-10 05:35:45+01
Tak ten flipside ma zatial zaujal asi najviac a to hlavne pomerom "cena/vykon". V podstate ma asi vsetko co ocakavam a stoji polovicu oproti tomu Photo Sport 200 AW co je rozhodne dost ...

Dokonca tam vidim aj pripravu na vodny vak, co je naozaj vyborne.
 
juraj07
2015-11-10 10:16:51+01
Ja mam asi rok tento lowepro fastpack 150 a tiez spokojnost.
http://www.fotovideoshop.sk/shop/fotobatoh-lowepro-fastpack-dv150-aw/p-4531.xhtml
Zvazoval som aj ten sport 200, ale prisiel mi jednak drahy, a jednak ze nedrzi tak dobre tvar ked je poloprazdny. Fastpack drzí tvar, aj ked je prazdny.
 
fatality
2015-11-10 12:18:36+01
príspevok od: Johnnny
Tak ten flipside ma zatial zaujal asi najviac a to hlavne pomerom "cena/vykon". V podstate ma asi vsetko co ocakavam a stoji polovicu oproti tomu Photo Sport 200 AW co je rozhodne dost ...

Dokonca tam vidim aj pripravu na vodny vak, co je naozaj vyborne.
o to islo aj mne..aby nestal majland,mal vsetko co potrebujem a bol relativne maly..a tiez som ho zo zaciatku pouzival ako bike alternativu k brasni..odkedy ho vsak mam,brasna zostava doma aj ked idem peso..
jedine co mu mozno chyba je jedno vrecko naviac,niekde zvonka..ale da sa nahradit obetovanim jednej priehradky vnutri..ja v nom nosim telo+zoom+makrac+nejeke tie paksamenty..stativ a vodu(aj na vyvazenie a velka spokojnost..ak vsak ratas v buducnosti s pribudanim equipmentu,kup radsej 15L verziu alebo iny vacsi,lebo viac nez som vymenoval vyssie do neho fakt nedas..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()