Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Americká zásuvka

Libco
2016-10-05 19:31:25+02
Zdravím,
mám vyhliadnuté trvalé svetlá. Problém je, že majú americkú zásuvku. Viete mi niekto prosím potvrdiť, že mi bude stačiť klasická cestovná redukcia a všetko bude fungovať? Čítal som, že majú v sieti iné napätie, preto sa radšej pýtam...
Veľmi pekne ďakujem!
 
jan21
2016-10-05 20:19:19+02
príspevok od: Libco
Zdravím,
mám vyhliadnuté trvalé svetlá. Problém je, že majú americkú zásuvku. Viete mi niekto prosím potvrdiť, že mi bude stačiť klasická cestovná redukcia a všetko bude fungovať? Čítal som, že majú v sieti iné napätie, preto sa radšej pýtam...
Veľmi pekne ďakujem!
Presne tak! Ide o napájacie napätie a frekvenciu. Kukni do manualu. Teraz už často zariadenia majú rozsah napajacích napätí 100-250V 60/50Hz...To je aj pre US aj EU.

K nám ked prišli nejaké us káble sme koncovky odcvakli a namontovali naše!
 
dePappa
2016-10-05 20:52:11+02
príspevok od: Libco
Zdravím,
mám vyhliadnuté trvalé svetlá. Problém je, že majú americkú zásuvku. Viete mi niekto prosím potvrdiť, že mi bude stačiť klasická cestovná redukcia a všetko bude fungovať? Čítal som, že majú v sieti iné napätie, preto sa radšej pýtam...
Veľmi pekne ďakujem!
pises sice o americkej koncovke, ale obrazok si prilozil s anglickou. Na anglicku ti staci jednoducha redukcia, na emerickcu si musis davat pozor aj na napatie (tak ako ti pisal jan21).

btw tento inzerat ma tu tvoju fotku nahratu http://www.ebay.co.uk/itm/BPS-1250W-Photo-Studio-Soft-box-Softbox-Continuous-Lighting-Stand-Kit-Set-UK-CE-/280728443563?hash=item415cb81aab%3Ag%3AR8wAAOSwSWJXRUc3

a tiez tam je komentar UK plug
 
Libco
2016-10-05 21:30:26+02
Áno, bude to anglická, priznávam že som doteraz ani netušil, že sú rozdielne . Ďakujem veľmi pekne za objasnenie, pozeral som aj žiarovky a všetko sedí, takže objednávam .
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()