Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Video Stativ a Slider a budget prislusenstvo

Pietttro
2023-01-05 11:29:35+01
Ahojte,

Pomaly si skupujem veci a vybavu na natacanie videa. Vsetko riesim viac menej pomerom cena/vykon a vela pozeram aj po bazaroch kedze su to vsetko drahe veci, snazim sa ist na to na zaciatok tak ze neminut vela ale mat pouzitelne veci. .vcera som napr natrafil na 2 stojany/stativy s led osvetlenim a chalan mi ich dal len za 20 eur. (myslim ze na zaciatok super)

A teda chcel by som si kupit (resp. potrebujem) stativ. Primarny ucel bude video a teda by mal mat aspon 2D video hlavu. Na bazosi som ale nasiel pana ktory predava kamerovy slider (povodna cena 130...predava za 35)...a tak som si povedal ze by som ho zobral....a tak hladam stativ na ktory by som vedel ten slider namontovat.

Slider nieje extra tazky ale viem si predstavit ze pri labilnejsich a menej pevnych stativoch to nebude dobre...rozmyslal som kupit aj dva lacnejsie stativy a slider zapojit ich na kazdu stranu slideru...alebo mat jeden stativ a na druhu sranu skusit pouzit svetelny stativ ....

co teda potrebujem je urcite stativ ktoremu sa da odmontovat hlava....ale co som pozeral stativy do 100 eur ani nemaju v popise ci sa to da odmontovat....nasiel som jeden za 94e kde sa pise "fluidna hlava"....rozmyslam spravne ak si myslim ze to je odmontovatelne?

Tym padom viem odmontovat hlavu, pouzit stativ na slider a hlavu namontovat na behacik slideru....

Neviem ci som sa vyjadril jasne...kazdy nazor a pomoc cenena pripadne nejake rady aky stativ kupit...samozrejme nieco financne dostupne ak sa da. Dakujem !


Pozeral som uz vela videi a recenzii na stativy.
 
blahoslav J B Art
2023-01-05 16:29:24+01
fluidna hlava je prave vhodna na video, pri svenkovani ma pekny plynuly chod
hlava by mala ist odmontovat na kazdom normalnom stative ... mal som nejaky lacny Velbon s pakovou hlavou, ale tam som to neskusal demontovat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()