Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Tamrac Aero Speed Pack

marvi
2011-02-18 13:12:28+01
Ahojte...chcem si kupit fotobatoh. Vzhladom na to,ze s nimi nemam ziadne skusenosti, poprosil by som o radu. Kedze chodim casto na tury, preferujem batoh s ulozným priestorom aj pre osobne veci. Taktiez rýchli prístup k fotoaparatu (vacsina batohov co som nasiel ma nepraktický prístup z predu).
Zatial sa mi najviac pozdava Tamrac Aero Speed Pack 75/ 85. Jedine co mi tam chýba je, ze sa k nemu neda pripevnit stativ. No obrovske plus je podla mna,ze k fotoaparatu je pristup z boku (javi sa mi to sikovnejsie ako skladat celý batoh).
Ma niekto skusenosti s týmito batohmi? resp. neviete o niecom podobnom?
Dolezite je aby mal batoh rýchli prístup k fotaku, ulozný priestor na osobne veci a nieco k comu sa da pripnut stativ.
Dakujem
 
matata
2011-02-18 15:03:52+01
príspevok od: marvi
Ahojte...chcem si kupit fotobatoh. Vzhladom na to,ze s nimi nemam ziadne skusenosti, poprosil by som o radu. Kedze chodim casto na tury, preferujem batoh s ulozným priestorom aj pre osobne veci. Taktiez rýchli prístup k fotoaparatu (vacsina batohov co som nasiel ma nepraktický prístup z predu).
Zatial sa mi najviac pozdava Tamrac Aero Speed Pack 75/ 85. Jedine co mi tam chýba je, ze sa k nemu neda pripevnit stativ. No obrovske plus je podla mna,ze k fotoaparatu je pristup z boku (javi sa mi to sikovnejsie ako skladat celý batoh).
Ma niekto skusenosti s týmito batohmi? resp. neviete o niecom podobnom?
Dolezite je aby mal batoh rýchli prístup k fotaku, ulozný priestor na osobne veci a nieco k comu sa da pripnut stativ.
Dakujem
skús pozrieť KATA 3N1 http://www.kata-bags.com/productFRM2HS.asp?p_Id=433&Version=Photo
Ja ho mám a nenachádzam chybu na ňom, som max. spokojný, dá sa nosiť ako chceš, popruhy do kríža čo je super keď sa túlam s teleobjektívom, obíjmku si zaseknem do krížom zapnutých popruhov a foťak mám stále pripravený, alebo si ľavý odopnem a mám rýchly prístup do úložného priestoru z boku. A celý batoh sa dá modifikovať, dajú sa vyhodiť prepážky. Hore máš priestor na osobné veci
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-02-18 15:41:20+01
Vanguard Up-Rise 45, 46 Ma aj drziak na stativ, mam ho, je super....
 
katarinaz
2011-02-24 20:47:17+01
Potrebovala by som poradiť nejakú fototašku pre moju výbavu - mali by sa do nej zmestiť 2x telo, 4x blesk, 7x objektív + dalšie drobnosti....a aby ma to neprevážilo, bolo by pravdepodobne vhodné niečo na koliečkach. Niečo som na nete našla...ešte si rada prečítam vaše referencie a tipy. Dík.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()