Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Lietanie s batohom Lowepro Compurover AW do usa

kbenni
2011-03-29 21:50:37+02
ahojte
cez leto idem do usa a mam dilemu ci si mozem zobrat fotovybavu a notebook v tomto batohu?
nebudem s nim mat problemi? cez ten ich skelet to asi prepcham aj ked troska asi silou,
len este v amerike budem prestupovat a nechcem nech mi povedia ze batoh si nemozem zobrat,

inac co v takom pripade ak mi na letisku v amerike povedia ze si ho nemozem zobrat zo sebou?
diki
Benni
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-03-29 22:14:55+02
príspevok od: kbenni
ahojte
cez leto idem do usa a mam dilemu ci si mozem zobrat fotovybavu a notebook v tomto batohu?
nebudem s nim mat problemi? cez ten ich skelet to asi prepcham aj ked troska asi silou,
len este v amerike budem prestupovat a nechcem nech mi povedia ze batoh si nemozem zobrat,

inac co v takom pripade ak mi na letisku v amerike povedia ze si ho nemozem zobrat zo sebou?
diki
Benni
mozes, ja lietam s CompuTrekker AW plus, ale pozri si podmienky - rozmery a hmotnost príručnej batožiny, kazda spolocnost ich ma ine, a nenarvi si to moc aby si to vedel pohodlne rozbalit na kontrole..
 
soulfly
2011-03-30 00:28:11+02
Takisto som s tymto batohom letel viackrat, takze vo vseobecnosti problem nie je, ale treba si pozriet konkretne podmienky spolocnosti ktorymi letis /vid prispevok nadomnou/..a v pripade ze beries stativ ho nechat v batozine ktora pojde cez check in. Stalo sa mi uz, ze mi pri tej istej trase tou istou spolocnostou 2 tyzdne po sebe nedovolili stativ na palubu, napriek tomu, ze tyzden predtym nebol ziaden problem. Stativy vedia byt problematicke, a niekedy viac ako na podmienkach spolocnosti zalezi na nalade cloveka, co stoji za prepazkou pri kontrole..
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-03-30 05:46:03+02
príspevok od: soulfly
Takisto som s tymto batohom letel viackrat, takze vo vseobecnosti problem nie je, ale treba si pozriet konkretne podmienky spolocnosti ktorymi letis /vid prispevok nadomnou/..a v pripade ze beries stativ ho nechat v batozine ktora pojde cez check in. Stalo sa mi uz, ze mi pri tej istej trase tou istou spolocnostou 2 tyzdne po sebe nedovolili stativ na palubu, napriek tomu, ze tyzden predtym nebol ziaden problem. Stativy vedia byt problematicke, a niekedy viac ako na podmienkach spolocnosti zalezi na nalade cloveka, co stoji za prepazkou pri kontrole..
asi tak, statív by som dal do checkovanej batožiny - vlasten som na palubu sním ani neskúšal ešte..
 
Bindo
2011-03-30 08:46:08+02
Inak ako to funguje, ked povedzme nedam stativ do check-inovej batoziny a hore pri kkontrole mi povedia ze ho nesmiem brat na palubu ? Donesu mi kufor a mozem ho tam strcit alebo ako to je ?
 
kbenni
2011-04-01 00:10:15+02
diki za info, a co v pripade ak ma s tym nepustia? a som uz v usa tak tam musim nechat tasku a prepakovat veci alebo?
 
Michal Bumbera
2011-04-01 00:26:22+02
ziaden carovny kufrik sa nekona, raz som si zabudol vo vrecku nozik (troska drahsi victorinox) a musel som ho na mieste zahodit, tot vsjo...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()