Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Nikon DK-21M hľadáčiková lupa

trnavsky
2011-06-13 22:37:05+02
Ahojte, je toto citeľná pomôcka? Mám pocit, že pohľad do hľadáčika mám komplikovaný (je primalý? alebo obmedzený výhľad pre zlozvyk - pozerám do hľadáčika ľavým okom...) a kúpil by som si túto lupu. Rád by som počul skúsenosti majiteľov - či nakoniec z nejakého dôvodu neskončí v šuplíku. Vďaka. Martin.
 
trnavsky
2011-06-13 22:37:33+02
príspevok od: trnavsky
Ahojte, je toto citeľná pomôcka? Mám pocit, že pohľad do hľadáčika mám komplikovaný (je primalý? alebo obmedzený výhľad pre zlozvyk - pozerám do hľadáčika ľavým okom...) a kúpil by som si túto lupu. Rád by som počul skúsenosti majiteľov - či nakoniec z nejakého dôvodu neskončí v šuplíku. Vďaka. Martin.
Aha, jedná sa o D90
 
JOK3R
2011-06-14 07:01:24+02
Akurát včera mi prišlo poštou toto a je to paráda
http://www.ebay.com.au/itm/GGS-3-LCD-Viewfinder-Loupe-3X-Canon-7D-5DII-550D-600D-/320700242819

Kúpil som to kvôli točeniu videa, trochu som sa bál kvality ochrannej krytky na displej, ale úplná spokojnosť, obraz je určite krajší ako s originál nikon krytkou. A s tým zväčšovacím okulárom má človek pocit že pozerá do tv, som schopný aj za snečného dňa točiť video a dokonca aj spoľahlivo manuálne zaostrovať, včera som skúšal
 
JOK3R
2011-06-14 07:03:07+02
Aha, teraz pozerám že si mal na mysli niečo trošku iné, tak sorry za offtopic...
 
Rastislav
2011-06-14 08:00:56+02
príspevok od: trnavsky
Ahojte, je toto citeľná pomôcka? Mám pocit, že pohľad do hľadáčika mám komplikovaný (je primalý? alebo obmedzený výhľad pre zlozvyk - pozerám do hľadáčika ľavým okom...) a kúpil by som si túto lupu. Rád by som počul skúsenosti majiteľov - či nakoniec z nejakého dôvodu neskončí v šuplíku. Vďaka. Martin.
Ja mám (síce inú značku) so zväčšením tuším 1,12 a hľadáčik je celý o poznanie väčší. Na makro sa používajú aj s väčším zväčšením, ale len stred hľadáčika - s tými skúsenosť nemám.
 
trnavsky
2011-06-14 10:23:18+02
príspevok od: Rastislav
Ja mám (síce inú značku) so zväčšením tuším 1,12 a hľadáčik je celý o poznanie väčší. Na makro sa používajú aj s väčším zväčšením, ale len stred hľadáčika - s tými skúsenosť nemám.
Vďaka, asi sa naňho pozriem niekde naživo...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()