Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Fotobatoh

MaPe
MaPe 2011-07-05 21:32:40+02
Dobry večer. Hladam nejaky vhodny fotobatoh, ktory bude mat rychli pristup k fotaku a objektivom Canon 550D, Canon 75-300, Canon 15-85, Samyang 8 Fish eye, slnečne clony, držiak na statív (plus časom chcem aj externy blesk, a battery grip) + bude mat miesto na notebook 15" + nejake to miesto na vodu popr nejaku desiatu a tie filtre, kable a tak.

Prosím nemá niekto niečo podobne, alebo odporučiť?

Vopred dakujem za odpovede
 
tomis.ales
2011-08-05 08:44:33+02
príspevok od: hombreee
To su jednorazove
Tak to si dobre zavalil
 
MaPe
2011-08-05 08:54:50+02
Ja som ten batoh našiel včera na nete za celku rozumnu cenu, a viem že má prepašku na notebook. Pojdem ho pozrieť čo to je zač teda, dakujem . Pozeral som aj ten Vanguard UP- Rise 45 aj ten Daytour ale neviem pridu mi dosť drahe, kedze nemienim ho brať na žiadne tury, kedze nechodim na ne
 
Krtko fotografom
2011-08-05 09:54:48+02
Dufam, ze nerobim reklamu, ale tu som nasiel navod, ako si moze kazdy, podla svojich potrieb urobit svoj vlastny fotobatoh - http://www.paladix.cz/clanky/fotobatoh-do-1000-kc-aneb-udelej-si-sam.html
Vysledna kvalita zalezi len na kazdom z nas, ako sme manualne zrucny. Podobny navod som nasiel aj na fototasku.
Ked tak rozmyslam, az tu som si uvedomil, ako sme sa vsetci "zamerikanizovali". Uz si nic nevieme urobit sami ... . Kde su tie zlate casy, ked si vedel kazdy cokolvek doma urobit sam
 
Marek Janicko
2011-08-05 11:05:40+02
príspevok od: Krtko fotografom
Dufam, ze nerobim reklamu, ale tu som nasiel navod, ako si moze kazdy, podla svojich potrieb urobit svoj vlastny fotobatoh - http://www.paladix.cz/clanky/fotobatoh-do-1000-kc-aneb-udelej-si-sam.html
Vysledna kvalita zalezi len na kazdom z nas, ako sme manualne zrucny. Podobny navod som nasiel aj na fototasku.
Ked tak rozmyslam, az tu som si uvedomil, ako sme sa vsetci "zamerikanizovali". Uz si nic nevieme urobit sami ... . Kde su tie zlate casy, ked si vedel kazdy cokolvek doma urobit sam
Asi si si nikdy nic nerobil doma co sa tyka prace z textilu. Ak potrebujes preniest 1 telo a 2 objektivy plus blesk, postacia i original kapsicky a to hodene do obycajneho ruksaku. No ked potrebujes toho tahat kvantum potrebujes vec na co sa moyes spolahnut, ze vsetko bude tak, ako ma byt.

Ja si sijem vybavu na airsoft a drviva vacsina vyzera, ako profi site pre armadu no skusenosti su take, ze doma to tak nikdy neuzijes, ako ti usiju vo fabrike. Tu pevnost nedosiahnes. Uz len z toho dovodu, ze pouzivany material je omnoho drahsi nakupovat v malom a sitie u znackovych vyrobkov je riadene elektronicky a snazia sa neprebijat latku, ako pride.

A stavil by som sa, ze ked das profi ruksak na vahu oproti domacemu robenemu tak rucicka bude pekne ukazovat narast vahy.
Pouzivanim spozorujes, ze svi sa ti zacnu rozchadzat a to deto, ked do toho naladujes 20kg vybavu.
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-08-05 11:57:15+02
príspevok od: MaPe
Dobry večer. Hladam nejaky vhodny fotobatoh, ktory bude mat rychli pristup k fotaku a objektivom Canon 550D, Canon 75-300, Canon 15-85, Samyang 8 Fish eye, slnečne clony, držiak na statív (plus časom chcem aj externy blesk, a battery grip) + bude mat miesto na notebook 15" + nejake to miesto na vodu popr nejaku desiatu a tie filtre, kable a tak.

Prosím nemá niekto niečo podobne, alebo odporučiť?

Vopred dakujem za odpovede
neviem či je to ešte k veci ale batoh sa kupuje v kamennej predajnim čo ti odporučam, ak si z BA možeš aj u nás máme skladom rozne značky druhy a novinky, kupit dobrý batoh brasnu pre konkretne použitie nie je sranda...
 
MaPe
2011-08-05 12:30:45+02
Ešte stále aktuálne. Ja som chcel len nejake vytipovať, a ist po kamenakoch kukať
 
Marek Janicko
2011-08-05 13:35:27+02
príspevok od: Jozef Peniak
neviem či je to ešte k veci ale batoh sa kupuje v kamennej predajnim čo ti odporučam, ak si z BA možeš aj u nás máme skladom rozne značky druhy a novinky, kupit dobrý batoh brasnu pre konkretne použitie nie je sranda...
Ja mam vyhliadnuty Vanguard Up-Rise. No netusim, aky je rozdiel medzi 46 a 48. Vies mi poradit?
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-08-05 13:56:17+02
príspevok od: Marek Janicko
Ja mam vyhliadnuty Vanguard Up-Rise. No netusim, aky je rozdiel medzi 46 a 48. Vies mi poradit?
netusim a predstav si ze by si mal este vedla neho lowepro + NG + Kata + Delsey veci
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-08-05 13:57:26+02
príspevok od: MaPe
Ešte stále aktuálne. Ja som chcel len nejake vytipovať, a ist po kamenakoch kukať
takze rovno prolaika + nas shop a možno ešte trochu aj v megafoto, inde ani neviem že by mali všetky modely vystavene alebo aspon 60-70% vecí
 
MaPe
2011-08-05 14:21:30+02
A tak nikedy maju zrovna to čo potrebujem . Ale každo pádne dakujem
 
Marek Janicko
2011-08-05 15:26:44+02
príspevok od: Jozef Peniak
netusim a predstav si ze by si mal este vedla neho lowepro + NG + Kata + Delsey veci
Pozeral som i ine znacky tu na e-phote. No bol to prvy v poradi od najlacnejsich, ktory splnoval prepazka na laptop, stativ, plastenka, telo s nasadenim objektivom, priestor pre 3-4 objektivy, blesky, vytahovanie fotaku z boku a dost priestoru na vodu a jedlo.

A i tak som sa dostal na cenu cez 100Eur.
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-08-05 15:29:55+02
príspevok od: Marek Janicko
Pozeral som i ine znacky tu na e-phote. No bol to prvy v poradi od najlacnejsich, ktory splnoval prepazka na laptop, stativ, plastenka, telo s nasadenim objektivom, priestor pre 3-4 objektivy, blesky, vytahovanie fotaku z boku a dost priestoru na vodu a jedlo.

A i tak som sa dostal na cenu cez 100Eur.
ten up-rise vyzerá dobre a kvalitne, len je to vanguard a ktovie koľko vydrží, - zatiaľ všetkým známym drží overena značka pre mna je lowepro, tamrac a ešte kata.
 
bond35
2011-08-05 16:20:16+02
ja ti odporucam lowepro Fastpack 350, pouzivam uho uz dlho a je super. ked treba tak tam natlacim kludne 2 notebooky 13" a 12" do priestoru na notebook a vo foto priestore mam bezne telo 550D + 17-85 + 70-300 + blesk 430 + nejake odpalovace filtre nabijacku a takyto bordel a bez problemov este mi ostal cely vrch na ostatne veci k notebookom a na nejake obcerstvenie
 
Gino
2011-08-05 17:06:51+02
príspevok od: MaPe
Ja som ten batoh našiel včera na nete za celku rozumnu cenu, a viem že má prepašku na notebook. Pojdem ho pozrieť čo to je zač teda, dakujem . Pozeral som aj ten Vanguard UP- Rise 45 aj ten Daytour ale neviem pridu mi dosť drahe, kedze nemienim ho brať na žiadne tury, kedze nechodim na ne
Bol som ho ešte raz pozrieť a stal som sa jeho majiteľom (SX2), napchal som tam notebook, telo+2.8telezoom, širokáč, 50tku a seták, filtre a ďalšie príslušenstvo a ostal mi voľný celý vrch na osobné veci a jedlo, statív je šikovne v "podvese" čo mi vyhovuje. Čo sa kvality týka vypracovaný je dobre, no trvácnosť zistím až po čase.
 
MaPe
2011-08-05 21:15:48+02
príspevok od: Gino
Bol som ho ešte raz pozrieť a stal som sa jeho majiteľom (SX2), napchal som tam notebook, telo+2.8telezoom, širokáč, 50tku a seták, filtre a ďalšie príslušenstvo a ostal mi voľný celý vrch na osobné veci a jedlo, statív je šikovne v "podvese" čo mi vyhovuje. Čo sa kvality týka vypracovaný je dobre, no trvácnosť zistím až po čase.
Možme si podať ruky... ja taktiež....ale objednaval som z Trenčína tak šte ho nemám, slubili že zajtra. Ale tak natrafil som na ulici na chlapika čo ho mal.. tak som poprosil či by neukazal vnutro..všetko sedelo jak ma.. tak došiel som domo za net a hned obiednal a tak som zvedavy čo to bude zač.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()