Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

stativ okolo 50 €

Leito
Leito 2011-07-06 19:54:53+02
Takže rozmyšľam už o nejakom tom statíve, ale tak zatial sa mi neche dať okolo 100€ aspon si myslim kto vie či sa tam nedostanem ale tak približnu cenu mam 50€. Stativ by mal mať hlavu, výška by bola najlepšia najvyššia,alebo neviem posudiť ešte som žiaden nemal , ale vysoký som 186 (pre info).No a fotoaparat mam Canon 550D. Chcem niečo čo mi ten foťak aj udrží nieže bude padať. Foťak nemám dlhé značky niečo som sa snažil obzerať ale tie značky mi moc nevravia nikdy som sa o to nezaujmal až teraz.. Ak tak posielajte nejaky typy, rady ....
 
piggee
2011-07-07 08:04:31+02
Stativ do 50 Eur nekupis.. to su len atrapy stativov a 100x sa mi osvecila jedna veta, ktoru som sa docital v jednej fotoknihe a plati na 100%: "zly stativ (rozhegany stativ) je horsi ako ziadny, lebo lepsiu foto s tym nespravis a este to musis aj vlacit so sebou".
 
Artpraktik
2011-07-07 08:10:06+02
Tiež som tvrdil o rezbárskych dlátach, že radšej jedno poriadne, ako desať..., a je tu článok o objektívoch, ktorý tvrdí to isté. Lenže bavil som sa s jednou učiteľkou a tá mi vysvetlila prečo používajú práve tie lacnejšie výrobky (aj napriek ich nevýhodám). A v mnohom som jej musel dať za pravdu.
Som presvedčený, že ten statív za 60 € splní momentálne nároky Leita. Možno neskôr kúpi za 200, možno aj viac (a možno ani nie), ale za ten rozdiel si teraz môže kúpiť niečo iné. Svojim žiakom dávam rady nie len ako pracovať so špičkovým vybavením, napríklad ako využiť hajzelkefu, hokejové puky či prezervatív k činnostiam, na ktoré nie sú primárne určené. A takéto rady im ušetria peniaze a dopomôžu k lepšiemu výsledku...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()