Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Vypln kufrov B&W

ivanB
2011-10-05 14:16:19+02
Zdravim vsetkych. Nevedel by mi niekto poradit slovensku, prip. blizko zahranicnu firmu, ktora by mi namieru vyrezala podla mojej techniky diery do molitanu tychto kufrov? Nechcem to robit doma, lebo by to zle dopadlo. Dakujem.
 
valec86
2011-10-05 15:13:25+02
neviem ci nieco take existuje, napr hokejova vystroj sa vylisuvava s takou velmi ostrou formickou
 
garyfisher
2011-10-05 15:20:37+02
Nie je/nebolo lepsie kupit kufor, ktoreho vypln je uz narezane ma male kusky a ich vyberanim si prisposobit potom otvory velkosti a mnozstvu prevazanej techniky?
 
Shooter
2011-10-05 15:29:29+02
Na tvojom mieste by som najprv zašiel do najbližšieho čalúnictva a opýtal sa tam. Šikovný majster zvládne všetko. A ak máš niekoho, kto sa vyzná do elektriky, tak sa dá molitan rezať aj pomocou odporového drôtu. Potom už len nakúpiť molitan a rezať. Myslým, že sa to volá tavná metóda rezania molitanu. Na youtube nájdeľ aj videá.

http://www.youtube.com/watch?v=sIGQ9fnyfvY
 
ivanB
2011-10-05 15:41:56+02
Ono ten molitan davaju ku kufrom original, ale v celku. Neviem, ci by to nejaky majster zvladol podla mojich predstav..Som kua narocny v niektorych veciach.
Stvorcovy tvar na nejaky objektiv by mozno zvladol, ale jeden kufor by som chcel na solo objektiv aj s telom a to je uz zlozitejsi tvar na vyrezavanie. A chcel by som to uplne presne, aby tam nebola ziadna vôla a aby to tam pekne natesno sedelo..To uz je aka uchylka, takto rozmaznavat vybavicku..
 
bear
- moderator
2011-10-05 16:37:26+02
molitan + fototechnika nie je dobra kombinacia, ten rezaci molitan sa postupne droli a dostane sa aj tam, kde nechces. Ja som to riesil tak, ze som si zo sustakovej latky usil do vnutra kufru na mieru. Vankus som vyplnil polystyrenovymi fliackami, co sa s nimi plnia volne miesta v balikoch. Vnutro kufra tak mozem teraz rychlo prisposobit, co tam ponorim, to si tam vyformuje dieru.
 
Fatty
2011-10-05 16:43:43+02
jasné, a ty si myslíš že profi firma sa bude babrať s prípravou šablón atď. kvoli zákazke v počte 1 kus???
kúp si toto
http://www.caseclub.com/pick-and-pluck-foam.htm
pán náročný
 
ivanB
2011-10-05 19:10:39+02
To Fatty: Ak si si nevsimol, zistujem moznosti. Netvrdil som ze niekto bude pre mna vyrabat sablonu. A co je na tom zle, ked pozadujem kvalitu za nieco, za co platim?
Keby tak robilo viac ludi, neexistovali by znudeni casnici v baroch, alebo sluzby ktore sa tvaria, ze ich vlastne obtazujes ked od nich nieco chces.
 
Fatty
2011-10-05 20:09:55+02
príspevok od: ivanB
To Fatty: Ak si si nevsimol, zistujem moznosti. Netvrdil som ze niekto bude pre mna vyrabat sablonu. A co je na tom zle, ked pozadujem kvalitu za nieco, za co platim?
Keby tak robilo viac ludi, neexistovali by znudeni casnici v baroch, alebo sluzby ktore sa tvaria, ze ich vlastne obtazujes ked od nich nieco chces.
vykrajovať diery do molitanu na mieru je blbosť, existuje univerzálny systém ktorý už spomínal aj garyfisher
pick n pluck foam
kúp si toto a prispôsobíš si to podľa seba a kedykolvek vrátiš späť alebo prerobíš za pár minút
 
ivanB
2011-10-05 20:52:31+02
príspevok od: Fatty
vykrajovať diery do molitanu na mieru je blbosť, existuje univerzálny systém ktorý už spomínal aj garyfisher
pick n pluck foam
kúp si toto a prispôsobíš si to podľa seba a kedykolvek vrátiš späť alebo prerobíš za pár minút
OK. Dakujem za rady.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()