Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

foto brašňa - nylon vs. koža

majo.
2011-12-14 16:55:12+01
Ahojte,

máte niekto negatívne skúsenosti s koženými brašňami? ak áno, aké? mam vyhliadnutú foto brašňu, ktorá sa vyrába vo vyhotovení koža alebo nylon.

Konkretne delsey corium/cortex

http://www.delseycamerabags.com/view_product.php?productid=74

a zaujimalo by ma, či môj názor, že nylon je praktickejší materiál pre takéto produkty je správny...resp. ma niekto dlhorocnu skusenost s pouzivanim koženej varianty tejto brašne? obavam sa napriklad popraskania kože alebo rýchlejšieho ošúchania oproti nylonovej variante..

Osobne som viac naklonený koženej variante ale nylonová sa mi zda odolnejšia a praktickejšia.

Budem rád, ak niekto napíše svoje prakticke skusenosti s koženými brašňami najlepšie s brašňami delsey.

ďakujem za odpovede.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-12-14 17:11:09+01
Mne sa viac paci nylon (esteticky). Kozenu mame v redakcii a ani po 2 rokoch jej nic nieje.
 
dalay-lamma
2011-12-14 18:35:00+01
príspevok od: majo.
Ahojte,

máte niekto negatívne skúsenosti s koženými brašňami? ak áno, aké? mam vyhliadnutú foto brašňu, ktorá sa vyrába vo vyhotovení koža alebo nylon.

Konkretne delsey corium/cortex

http://www.delseycamerabags.com/view_product.php?productid=74

a zaujimalo by ma, či môj názor, že nylon je praktickejší materiál pre takéto produkty je správny...resp. ma niekto dlhorocnu skusenost s pouzivanim koženej varianty tejto brašne? obavam sa napriklad popraskania kože alebo rýchlejšieho ošúchania oproti nylonovej variante..

Osobne som viac naklonený koženej variante ale nylonová sa mi zda odolnejšia a praktickejšia.

Budem rád, ak niekto napíše svoje prakticke skusenosti s koženými brašňami najlepšie s brašňami delsey.

ďakujem za odpovede.
Ahoj, ta nylonova je o dost lahsia, ako kozena. Mam cortex 03.
 
anton julény
2011-12-14 19:26:26+01
príspevok od: Karol Srnec
Mne sa viac paci nylon (esteticky). Kozenu mame v redakcii a ani po 2 rokoch jej nic nieje.
mám koženú skoro tri roky a nevidieť na nej stopy používania, na podobnej (nylonovej) skoro rovnako používanej to vidieť.
 
majo.
2011-12-14 21:34:10+01
príspevok od: dalay-lamma
Ahoj, ta nylonova je o dost lahsia, ako kozena. Mam cortex 03.
Viem, všimol som si to a mam to rozhodne ako velke plus pre nylon..ja chcem urcite 01ku..nemam velku vybavu ani neplanujem rozsirovat o viac ako jeden objektiv....asi to vyzera tak, ze si budem musiet hodit mincou lebo inak sa nerozhodnem..
 
Marcel Rebro
2011-12-14 21:58:09+01
móžem starý ale jarý?

je lepšia buna z koženky, alebo kunda z Boženky?

PS : kresla v aute mam kozene, brasne nilonove ... a asi by som nemenil
 
Marcel Rebro
2011-12-14 21:59:15+01
... bunda

... ale mám PN od lekvára na vestibulár ...
 
seifi
2011-12-14 22:23:13+01
je úplne jedno čo si kúpiš, pretože po rokoch si to kúpiš z druhého materiálu, aby si videl rozdiel;
dnes cez net budete chytrí hneď od narodenia, všetko nájdete na webe,
 
dalay-lamma
2011-12-15 10:47:07+01
príspevok od: majo.
Viem, všimol som si to a mam to rozhodne ako velke plus pre nylon..ja chcem urcite 01ku..nemam velku vybavu ani neplanujem rozsirovat o viac ako jeden objektiv....asi to vyzera tak, ze si budem musiet hodit mincou lebo inak sa nerozhodnem..
Ahoj, medzi 01 a 03 je tusim len ten rozdiel, ze 03 ma navyse vpredu take "vrecko" na zips, kam si mozes dat filtre a ine prislusenstvo. Na 01 to vrecko nemas, ale celkova velkost brasne je skoro rovnaka.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()