Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

3d fotografia - stereo sanky

maciakba
2012-02-20 17:07:46+01
Ahojte, zhanam nejake stereo sanky na vyrobu 3d fotografii avsak zial zatial som nic take nenasiel, vie niekto o niecom takom kde to dostat kupít?
 
maciakba
2012-02-20 17:21:20+01
popripade kto z BA by mal zaujem ist do tohto? http://nikonrumors.com/2010/05/22/2-nikon-d90-cameras-3d-portraits.aspx/ potrebujem este jednu D90
 
i-co
2012-02-20 17:21:32+01
Neviem si "stereo sánky", ale na to Ti stačia aj lacne makro sánky .

Napr:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=See-All-Categories&_from=R40&_nkw=macro%20focusing%20rail&_sop=15

http://www.ebay.com/itm/2-Way-Macro-Focusing-Rail-Slider-Canon-Nikon-Pentax-K4G-/150571225194?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item230ebe906a#ht_3308wt_1139


http://www.ebay.com/itm/2-Way-Macro-Focusing-Focus-Rail-Slider-For-Sony-Canon-Nikon-Pentax-Camera-K4G-/260901789144?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbef55dd8#ht_3694wt_1139

S pozdravom i-co
 
KESKOSENI
2012-02-20 17:21:39+01
príspevok od: maciakba
Ahojte, zhanam nejake stereo sanky na vyrobu 3d fotografii avsak zial zatial som nic take nenasiel, vie niekto o niecom takom kde to dostat kupít?
http://www.kolor.com/buy/photo-hardware/motorized-head/kolor-panogear-motorized-panoramic-head-gigapixel-3.html?___store=eng&___from_store=default
 
maciakba
2012-02-20 17:27:18+01
hmm diky ach ebay no skusim to nejako objednat
 
i-co
2012-02-20 17:35:29+01
príspevok od: maciakba
hmm diky ach ebay no skusim to nejako objednat
Dajú sa zohnať aj u nás
http://www.photonet.sk/shop/makrosanky-2-cestne/p_151.html
 
maciakba
2012-02-20 17:37:52+01
fuu len ta cena 3x tak drahe skoro
 
maciakba
2012-03-27 19:39:49+02
chlopy tak mi dosli sanky, mate niekto skusenosti o koko posuat fotoaparat? vraj 7cm je idal a pri blizkych objektoch menej, no idem este googlit a skusat ale keby mal niekto rady sups sem s nimi. A budem davat dve fotky vedla seba a potom pozerat na TV a nie ziadne cervenozelene okuliare
 
bonifacko
2012-03-27 19:58:11+02
http://www.stereomaker.net/galleries/tega2/indexe.htm
 
Domino
2012-03-27 21:02:09+02
Ideálna pre pozorovateľa je vzdialenosť stredu očí,preto je presné určenie posuvu problematické.Tých 7 centimetrov len orientačná hodnota
 
armani
2012-03-30 23:39:32+02
príspevok od: maciakba
Ahojte, zhanam nejake stereo sanky na vyrobu 3d fotografii avsak zial zatial som nic take nenasiel, vie niekto o niecom takom kde to dostat kupít?
Skús sa pozrieť sem. Možno by ti to vyhovovalo a aj cena je fajn.
 
armani
2012-03-30 23:40:18+02
Zabudol som vložiť odkaz tak je tu
http://www.dtpstudio.cz/digi-pomucky/photo360/ronto3dlight
 
bear
- moderator
2012-03-31 07:53:05+02
Najlacnejsie riesenie:
Kup si na ebay zopar srobov so zavitom, ako ma fotak "1/4 WHITWORTH bolt" prevrtaj dosku, alebo plech (podla toho, ake dlhe sroby kupis) v pozadovanej vzdialenosti a uchyt si tam fotoaparaty.
 
maciakba
2012-04-03 09:54:57+02
no ako som vyssie pisal sanky uz mam, uz aj prve pokusy za sebou, ide to pokus omyl ale vcelku sa to da
 
maciakba
2012-04-03 09:56:11+02
haa inak presne taky canon 570IS mam doma ze by som si zaostaral este jeden?...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()