chlopy tak mi dosli sanky, mate niekto skusenosti o koko posuat fotoaparat? vraj 7cm je idal a pri blizkych objektoch menej, no idem este googlit a skusat ale keby mal niekto rady sups sem s nimi. A budem davat dve fotky vedla seba a potom pozerat na TV a nie ziadne cervenozelene okuliare
Najlacnejsie riesenie: Kup si na ebay zopar srobov so zavitom, ako ma fotak "1/4 WHITWORTH bolt" prevrtaj dosku, alebo plech (podla toho, ake dlhe sroby kupis) v pozadovanej vzdialenosti a uchyt si tam fotoaparaty.
3d fotografia - stereo sanky
Napr:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=See-All-Categories&_from=R40&_nkw=macro%20focusing%20rail&_sop=15
http://www.ebay.com/itm/2-Way-Macro-Focusing-Rail-Slider-Canon-Nikon-Pentax-K4G-/150571225194?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item230ebe906a#ht_3308wt_1139
http://www.ebay.com/itm/2-Way-Macro-Focusing-Focus-Rail-Slider-For-Sony-Canon-Nikon-Pentax-Camera-K4G-/260901789144?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbef55dd8#ht_3694wt_1139
S pozdravom i-co
http://www.photonet.sk/shop/makrosanky-2-cestne/p_151.html
http://www.dtpstudio.cz/digi-pomucky/photo360/ronto3dlight
Kup si na ebay zopar srobov so zavitom, ako ma fotak "1/4 WHITWORTH bolt" prevrtaj dosku, alebo plech (podla toho, ake dlhe sroby kupis) v pozadovanej vzdialenosti a uchyt si tam fotoaparaty.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa