Hore
Fórum » Príslušenstvo
 

Lastolite TriGrip Diflektor

Juraj-BN
2012-06-08 20:39:33+02
Zdar,

chcem sa spytat, ci mate niekto prakticke skusenosti s pouzitim Lastolite TriGrip Diflektor-u?

Zda sa mi to ako prakticke riesenie, len vaham. Povodne som mal v plane siahnut po klasickom difuznom panely.
Link:
http://www.darian.sk/odrazove-dosky/ttrojuholnikove-trigrip/5630-lastolite-trigrip-120cm-diflektor-jemne-strieborny
Charakteristika produktu:
"Nový Trigrip Difflector je svetovo prvý duálny panel, ktorý môže byť použitý ako difúzor a jemne strieborný odrazový reflektor. Unikátny materiál, ktorý bol vyvinutý pre tento TriGrip umožňuje svetlu prechod jednou stranou tkaniny -difúznou a druhá strana sa chová ako odrazová doska."

Dik vopred za koment.
 
GuruM
2012-06-15 19:15:13+02
Mám ten 75 cm cca 1 týždeň, takže moje skúsenosti z praxe sú zatiaľ minimálne. Ale po pár použitiach som zatiaľ veľmi spokojný. Je praktický na prenos a uskladnenie + plní účel, ktorý výrobca uvádza
 
Soki
2012-06-15 19:26:24+02
príspevok od: Juraj-BN
Zdar,

chcem sa spytat, ci mate niekto prakticke skusenosti s pouzitim Lastolite TriGrip Diflektor-u?

Zda sa mi to ako prakticke riesenie, len vaham. Povodne som mal v plane siahnut po klasickom difuznom panely.
Link:
http://www.darian.sk/odrazove-dosky/ttrojuholnikove-trigrip/5630-lastolite-trigrip-120cm-diflektor-jemne-strieborny
Charakteristika produktu:
"Nový Trigrip Difflector je svetovo prvý duálny panel, ktorý môže byť použitý ako difúzor a jemne strieborný odrazový reflektor. Unikátny materiál, ktorý bol vyvinutý pre tento TriGrip umožňuje svetlu prechod jednou stranou tkaniny -difúznou a druhá strana sa chová ako odrazová doska."

Dik vopred za koment.
jezismaria, 93 eur? keby stala okolo 20, pouvazoval by som, ale 93 za taky kus latky je podla mna absolutny nezmysel. pozri ebay, bazos.sk a bazar na ephoto a najdes milion odraziek za par korun. alebo si nejaku vyrob sam, nie je to ziadna veda. samozrejme ked mas zbytocne peniaze, smelo do toho, urcite je to super vec, ked stoji pomaly 3000 SK za necely meter stvorcovy...
 
Crazy41
2012-06-15 19:38:28+02
ja mam strasiu verziu 85cm, ale prisiel som na to ze aj tak mi tu odrazku musi niekto drzat takze keby kupujem znova kupim normalny kruh od lastolite a usetrim polovicu. Za 1. je tazko drzat fotak aj odrazku naraz aby sa mi dobre netriasli ruky, a kedze portret sa foti s tele je to celkom vazny problem, 2. vec mam skoro vsetko manualne objektivy takze este si aj zaostrit nezvladam
+ darian ma prehnane ceny a neprijemny personal, aspon z mojej skusenosti, lacnejsie ta to vyde z prahy, http://www.lightq.cz/vyrobci/lastolite/odrazne-plochy-trigrip/trigrip-75cm-30-difflector.html
 
Crazy41
2012-06-15 19:40:02+02
tak sa opravujem nevyde ta to lacnejsie, ja som pozeral 75cm verziu, sry
 
Juraj-BN
2012-06-15 21:41:08+02
príspevok od: Soki
jezismaria, 93 eur? keby stala okolo 20, pouvazoval by som, ale 93 za taky kus latky je podla mna absolutny nezmysel. pozri ebay, bazos.sk a bazar na ephoto a najdes milion odraziek za par korun. alebo si nejaku vyrob sam, nie je to ziadna veda. samozrejme ked mas zbytocne peniaze, smelo do toho, urcite je to super vec, ked stoji pomaly 3000 SK za necely meter stvorcovy...
Islo mi skor o prakticky test kedze to je difuzor a odrazka v jednom. Klasicku kruhovu odrazku mam, z minimax-u, je taka kvalitna ze je permanentne zlozena v skrini
S lastolite mam zatial len dobre skusenosti, robia kvalitne veci.
 
Juraj-BN
2012-06-15 22:16:00+02
príspevok od: GuruM
Mám ten 75 cm cca 1 týždeň, takže moje skúsenosti z praxe sú zatiaľ minimálne. Ale po pár použitiach som zatiaľ veľmi spokojný. Je praktický na prenos a uskladnenie + plní účel, ktorý výrobca uvádza
uvidime, mohol by si pripnut nejaku skusobnu foto - s/bez diflektoru.

video:
http://www.youtube.com/watch?v=pLgKFq3QNng
 
Daniel.U
2012-06-15 23:05:49+02
príspevok od: Juraj-BN
Islo mi skor o prakticky test kedze to je difuzor a odrazka v jednom. Klasicku kruhovu odrazku mam, z minimax-u, je taka kvalitna ze je permanentne zlozena v skrini
S lastolite mam zatial len dobre skusenosti, robia kvalitne veci.
lastolite sice robia kvalitne veci, ale tieto pomocky su tak primitivne, ze ich mozes kupit aj znacky Ulambatar. Ja som si kupil z ebay odrazku 150x10m cm 5 v jednom za 25 euro aj s postovnym. V konecnom dosledku ako bolo spomenute nema ti to kto drzat.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()