Hore
Fórum » Kompakty a ultrazoomy
 

Rada pri kupe Kompaktu

kubo456
kubo456 2011-07-25 23:05:06+02
Caute, potreboval by som poradit pri kupe noveho fotoaparatu. Cena by mala byt najviac 200e. Kedze som vo fotografovani zaciatocnik chcel by som pristroj na ktorom by som sa naucil co treba a neskor zainvestovat do niecoho lepsieho. Fotit budem na dovolenkach, oslavach, atd..... proste vselico, tak isto aj zabery s makrom, prirodu. Vo fotakoch sa nevyznam co sa parametrov tyka tak by som poprosil o radu ze ktory by bol premna najvhodnejsi.
Dakujem
 
wayne
2011-09-20 11:52:28+02
príspevok od: total empty
VLC neni dobrý na AVCHD videa v XP. Treba tam veľa nastavovať v seting a aj tak to nemusí byť ono. Keby mal win7 stačil by mu WinMediaPlayer 11. ten to dokáže prehrať naozaj pekne.
Ak napojíš foťak rovno na telku,tak prehraje -cez mini hdmi.
dobre, a ked nema win 7 a vlc mu neodporucas, a chce to video prehrat v xp, co potom?

si super, ze vidis negativa a vies ich pomenovat, nemyslim vsak, ze by to bolo pre autora toho prispevku nado mnou nejake osozne
 
wlad
2011-09-20 12:08:38+02
príspevok od: wayne
dobre, a ked nema win 7 a vlc mu neodporucas, a chce to video prehrat v xp, co potom?

si super, ze vidis negativa a vies ich pomenovat, nemyslim vsak, ze by to bolo pre autora toho prispevku nado mnou nejake osozne
klite mega codec pack prehra snad vsetko:
http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_mega.htm
 
anaxios
2011-09-20 17:09:45+02
Na telke HDMI mám, ale nemám USB port. Teda USB mám, ale len nejaký servisný.
Ja som skôr premýšľal o nejakom Fuji, tie nahrávajú vo formáte AVI. To by mi mal môj Win XP bez problémov spustiť, nie? Len neviem, či je to MPEG-2 alebo MPEG-4. Aby to prehrala moja telka.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()