Hore
Fórum » Kompakty a ultrazoomy
 

Problem s Canon A430

HeReTiC
2011-11-15 10:55:14+01
Zdravim, kolega ma starsi fotak Canon A430 a ma s nim problem, ze robi vadne fotky. Na vsetkych su take vodorovne ciary, husto pri sebe. Bol s tym v servise a tam mu povedali, ze je to softwarova chyba a ze oprava by stala cca 100€. Hram sa s tym teraz v robote, skusam vselico, ale nic nepomaha. Nepripada mi to ako softwarova chyba, skor elektronicka. Skusal som resetnut nastavenia ale nepomohlo. Nema niekto nejaky tip alebo skusenost s takymi problemami? Vdaka.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-11-15 12:22:15+01
Aj keby to bola elektronicka chyba (snimac, AD prevodnik...), co by to zmenilo na tom, ze to sam neopravis a v servise je to nerentabilne? A ver mi, ze to sam neopravis, to nie je Praktica, kde prepajkujes odpor alebo vyrezes koliesko zo starej kozenej rukavice.
Lacny fotak = nerentabilna oprava - kupit novy, pokazeny do kosa. Vyriesene.
 
Bobo2sk
2011-11-15 12:31:03+01
Presne takto sa prejavuje zacinajuci odchadzajuci snimac. Canon mal s tym isty cas problem. Teda sony malo problem, sony je vyrobca cipu. Neviem ci sa to tyka aj tohto modelu. Kamaratov IXUS neviem kolko aj canony rady Ax0 urcite opravovali zadarmo aj po zaruke.Mne opravili vtedy skoro 4rocny canon A70 zadarmo. A kamaratovi dokonca poslali novy fotak,kedze sa im uz nepodarilo zohnat 4mpix senzor. Skus pozistovat na nete ci sa to netyka aj teba.
 
viking81
2011-11-15 14:26:06+01
príspevok od: HeReTiC
Zdravim, kolega ma starsi fotak Canon A430 a ma s nim problem, ze robi vadne fotky. Na vsetkych su take vodorovne ciary, husto pri sebe. Bol s tym v servise a tam mu povedali, ze je to softwarova chyba a ze oprava by stala cca 100€. Hram sa s tym teraz v robote, skusam vselico, ale nic nepomaha. Nepripada mi to ako softwarova chyba, skor elektronicka. Skusal som resetnut nastavenia ale nepomohlo. Nema niekto nejaky tip alebo skusenost s takymi problemami? Vdaka.
ale to nie je chyba husto zobrazenych ciar pri sebe...to su mancestrove nohavice a tie take maju byt tolko na odlahcenie...ale ako ti pisali....nech je to chyba cohokolvek tak to opravi jedine servis a ten je zbytocne nakladny....takze kolega moze zacat setrit na novy fotak
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()