Hore
Fórum » Kompakty a ultrazoomy
 

Oplati sa este LX3?

varta
2012-04-14 17:42:52+02
Zdravim, hladam nejaky pouzitelny kompakt za malo penazi a z tej ponuky mi nejak vychadza ze sa oplati pozerat aj po bazaroch.. Nasiel som Lumix LX3 za 200 evri, tak som sa tu chcel spytat odbornikov ze ci je to vhodne riesenie ako univerzalny kompakt na dovolenku pre amatera,
resp. ci je to good deal za tie peniaze. Paci sa mi, ze ma aj HD video. Ponukany fotak ma 3 roky, tzn. uz bez zaruky.

Vopred dakujem za vas nazor.
 
seifi
2012-04-14 18:35:53+02
priplať 180 a kúp si Lx5 nový (Lx3 je myslím len 24-70, Lx 5 je 24-90) alebo 150 a kúp si Olympus XZ-1; popozeraj po bazaroch ale Lx5 a XZ-1; pozri aj bazos.sk a paladix.cz
 
varta
2012-04-14 19:35:40+02
"alebo si priplat 3k a kup Canon 1D Mark III telo + par tisic za objektiv". NIE.

Ja naozaj hladam jednoduchy, ale pritom kvalitny fotak na nenarocne fotenie pre amatera, vzhladom na obmedzenu ponuku novych som sa pozeral aj po bazarovych kuskoch a nasiel som toto. Ma to nafotenych par stoviek zaberov, recenzie su dobre, ale neviem ci obstoji aj dnes.
Preto sa pytam na nazor odbornikov tu.

Neber to v zlom, ale naozaj nechcem vyhodit viac ako tie cca dve stovky za fotak pouzivany len na amaterske dokumentacne fotenie, fotky z telefonu (Samsung Galaxy S) mi kvalitou nestacia, no nepotrebujem si kupovat zrkadlovku.

LX5 aj XZ-1 som po bazaroch pozeral, zial nenasiel som ani jeden v takejto cenovej relacii. Ak by ste o niecom dobrom vedeli tak dajte vediet..

Vdaka.
 
slavmiro
2012-04-14 19:59:56+02
Nikon P300, hocikde novy s 2 rocnou zarukou, FullHD video, 8fps, 920k VGA display, optika 24-103mm ekv/F1.8-4.9
 
jozkovicz
2012-04-14 20:33:40+02
príspevok od: varta
"alebo si priplat 3k a kup Canon 1D Mark III telo + par tisic za objektiv". NIE.

Ja naozaj hladam jednoduchy, ale pritom kvalitny fotak na nenarocne fotenie pre amatera, vzhladom na obmedzenu ponuku novych som sa pozeral aj po bazarovych kuskoch a nasiel som toto. Ma to nafotenych par stoviek zaberov, recenzie su dobre, ale neviem ci obstoji aj dnes.
Preto sa pytam na nazor odbornikov tu.

Neber to v zlom, ale naozaj nechcem vyhodit viac ako tie cca dve stovky za fotak pouzivany len na amaterske dokumentacne fotenie, fotky z telefonu (Samsung Galaxy S) mi kvalitou nestacia, no nepotrebujem si kupovat zrkadlovku.

LX5 aj XZ-1 som po bazaroch pozeral, zial nenasiel som ani jeden v takejto cenovej relacii. Ak by ste o niecom dobrom vedeli tak dajte vediet..

Vdaka.
200 bez zaruky a za 260 mas novy so zarukou samsung ex1 s vyklopnym displeyom, vyborna svetelnost ... pripadne spominany nikon p300 , novy 200 eur ..
 
seifi
2012-04-14 20:35:14+02
vďaka za dobré slovo; bude ti pripočítané;
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()