Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon D3000 mód Overlay

Veterans97
2012-07-05 20:24:40+02
Zdravím mám Nikon d3000 zhruba 3 mesiace. Učím sa snov fotiť. S fotoaparátom som spokojní ale keď som sa vŕtal tak som našiel m´d overlay
Skúšal som na to prísť chcelo to odo mňa fotku v RAW formáte (2) tak som ich nafotil (statív a nafotil som chodbu kde sa postavil kamarát a na druhej fotke sa postavil na opačnú stranu). Lenže keď sa to odfotilo a dalo do toho overlay tak to vyzeralo ako keby som sa snažil skor duchov vložiť do fotky. Máte stým skúsenosť? Mohol by mi to dakto vysvetliť? Ďakujem.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-07-05 20:30:11+02
príspevok od: Veterans97
Zdravím mám Nikon d3000 zhruba 3 mesiace. Učím sa snov fotiť. S fotoaparátom som spokojní ale keď som sa vŕtal tak som našiel m´d overlay
Skúšal som na to prísť chcelo to odo mňa fotku v RAW formáte (2) tak som ich nafotil (statív a nafotil som chodbu kde sa postavil kamarát a na druhej fotke sa postavil na opačnú stranu). Lenže keď sa to odfotilo a dalo do toho overlay tak to vyzeralo ako keby som sa snažil skor duchov vložiť do fotky. Máte stým skúsenosť? Mohol by mi to dakto vysvetliť? Ďakujem.
Zamysli sa nad tym ako to funguje. To nie je pocitacovy program s nejakym automatickym maskovanim a kolazovanim. Je to jednoducho ako ked polozis dva diapozitivy na seba.

Vykasli sa na to. V pocitaci mozes robit intertakcie medzi dvomi fotkami omnoho ucinnejsimi sposobmi.

Ak sa ale nedas odradit, tak neostan pri jednej skuske, ale vyskusaj to 100x.Uvidis, ze postupne dostanes cit pre vyber vhodnych motivov.
 
Veterans97
2012-07-06 11:58:25+02
Ďakujem ti/Vám za odpoveď. Určite to vyskúšam len dám tomu čas. Cez ten PC to bude určite lepšie robiť. Ďakujem za radu.
 
zoto112
2012-07-27 02:33:33+02
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-07-27 07:04:45+02
príspevok od: zoto112
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
Ziadnym, az najnovsie NIkony maju zabudovanu cestinu. Dlhe roky NIkon lokalizaciu ignoroval.
 
viking81
2012-07-27 07:17:12+02
príspevok od: zoto112
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
neda....ale pre istotu sa to spytaj v este par vlaknach
 
zoto112
2012-07-27 10:47:42+02
Ďakujem pekne za odpovede
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()