Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon D200

barberos
2012-07-10 10:13:16+02
Dobrý deň,poprosím o radu,na Nikone D200 je hneď za bajonetom kovový krúžok s malým výstupkom( "zobáčikom" ),slúžiaci na prenos informácie o veľkosti nastavenej clony pri použití manuálneho objektívu a tento sa mi z času načas zadrhne a nejde pekne plynule naspäť.Ak mal niekto podobný problém,poprosím o radu,ako ho odstrániť.Nechcem posielať fotoaparát do Prahy... Vopred ďakujem ...
 
viking81
2012-07-10 10:21:25+02
príspevok od: barberos
Dobrý deň,poprosím o radu,na Nikone D200 je hneď za bajonetom kovový krúžok s malým výstupkom( "zobáčikom" ),slúžiaci na prenos informácie o veľkosti nastavenej clony pri použití manuálneho objektívu a tento sa mi z času načas zadrhne a nejde pekne plynule naspäť.Ak mal niekto podobný problém,poprosím o radu,ako ho odstrániť.Nechcem posielať fotoaparát do Prahy... Vopred ďakujem ...
odstranit ten zobacik ci problem ? aaa myslim ze WD-40 to vyriesi a ted vazne...neviem odkial si ale skus kontaktovat pana Matunaka....pripadne tam supni trosku toho WD-cka
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-07-10 10:26:03+02
Take WD-cko streknute az na senzor, to je parada.
 
WildSammy
2012-07-10 11:23:52+02
urcite tam nedavaj WDcko ani nic podobne ja som kedysi tiez skusal taketo srandy a ani raz to nie len, ze nepomohlo, ale ani nedopadlo dobre
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()