Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Predaj poškodeného fotoaparátu

petuz
2015-04-30 15:25:44+02
Dobrý deň,

chcela by som sa Vás opýtať: Pred dvomi rokmi som si kupovala fotoaparát Nikon Coolpix P7100, avšak očividne bol poškodený už od výroby, pretože som ho musela v pomerne krátkom období (cca pol roka) tri krát reklamovať približne s tou istou závadou. Prvé dva razy mi vyhadzovalo chybu: CHYBA OBJEKTÍVU a zakaždým mi ho reklamovali. Avšak tretí krát sa na fotoaparáte pokazila krytka objektívu a polka krytky mi vôbec nereaguje pri zapínaní a vypínaní foťáku. Túto reklamáciu mi však už neuznali, pretože je to vraj moja chyba i keď si toho nie som vedomá. Keďže viem, že asi nebude veľmi náročné to opraviť (avšak ja už nemám chuť do tohto fotoaparátu investovať a sama to opraviť neviem) chcela by som sa opýtať, či je možné takýto fotoaparát predať na nejakom bazári s tým, že si to dá kupec opraviť a ak áno akú sumu by som cca mala zaň požadovať. Fotoaparát je inak napriek tejto "chybičke krásy" plne funkčný a nepoškodený. Ja som zaň platila cca 300 Eur. veľmi pekne ďakujem za info
 
kasko
2015-04-30 22:20:44+02
príspevok od: petuz
Dobrý deň,

chcela by som sa Vás opýtať: Pred dvomi rokmi som si kupovala fotoaparát Nikon Coolpix P7100, avšak očividne bol poškodený už od výroby, pretože som ho musela v pomerne krátkom období (cca pol roka) tri krát reklamovať približne s tou istou závadou. Prvé dva razy mi vyhadzovalo chybu: CHYBA OBJEKTÍVU a zakaždým mi ho reklamovali. Avšak tretí krát sa na fotoaparáte pokazila krytka objektívu a polka krytky mi vôbec nereaguje pri zapínaní a vypínaní foťáku. Túto reklamáciu mi však už neuznali, pretože je to vraj moja chyba i keď si toho nie som vedomá. Keďže viem, že asi nebude veľmi náročné to opraviť (avšak ja už nemám chuť do tohto fotoaparátu investovať a sama to opraviť neviem) chcela by som sa opýtať, či je možné takýto fotoaparát predať na nejakom bazári s tým, že si to dá kupec opraviť a ak áno akú sumu by som cca mala zaň požadovať. Fotoaparát je inak napriek tejto "chybičke krásy" plne funkčný a nepoškodený. Ja som zaň platila cca 300 Eur. veľmi pekne ďakujem za info
Napis cena dohodou, alebo ponuknite (samozrejme popíš chybu fotaku) a ked sa ti bude pozdavat ponuka tak predas. Alebo ti s chybickou krasy ostane doma zalozny fotak...
 
markato1
2015-05-01 09:28:18+02
príspevok od: petuz
Dobrý deň,

chcela by som sa Vás opýtať: Pred dvomi rokmi som si kupovala fotoaparát Nikon Coolpix P7100, avšak očividne bol poškodený už od výroby, pretože som ho musela v pomerne krátkom období (cca pol roka) tri krát reklamovať približne s tou istou závadou. Prvé dva razy mi vyhadzovalo chybu: CHYBA OBJEKTÍVU a zakaždým mi ho reklamovali. Avšak tretí krát sa na fotoaparáte pokazila krytka objektívu a polka krytky mi vôbec nereaguje pri zapínaní a vypínaní foťáku. Túto reklamáciu mi však už neuznali, pretože je to vraj moja chyba i keď si toho nie som vedomá. Keďže viem, že asi nebude veľmi náročné to opraviť (avšak ja už nemám chuť do tohto fotoaparátu investovať a sama to opraviť neviem) chcela by som sa opýtať, či je možné takýto fotoaparát predať na nejakom bazári s tým, že si to dá kupec opraviť a ak áno akú sumu by som cca mala zaň požadovať. Fotoaparát je inak napriek tejto "chybičke krásy" plne funkčný a nepoškodený. Ja som zaň platila cca 300 Eur. veľmi pekne ďakujem za info
mozno sa mylim ,ale treti krat mas narok na vratenie penazi,preto reklamacia nepresla.Ja by som na reklamacii trval.Pokial samozrejme to nechces riesit,tak skus servis v NZ pan matunak.Inak zrejme predas fotacik velmi pod cenu,ak vobec.
 
Alien
2015-05-01 20:06:28+02
Je doba kedy sa fotáky a objektívy vôbec nepredávajú a ak tak poriadne pod cenu a každopádne na každom niečo je , odery, spadol, utopil sa a podobne ..... Tak som si spomenul ako som za 50 EUR predal total pokazený notebook, pravdaže som to uviedol v inzeráte a spomeniem aj kopec šrotu čo som cez bazoš nakúpil .... strata min 500 EUR a už mi to nikto nevráti. Doporučujem dožadovať sa reklamácie podla reklamačných podmienok popr oprava u P. M. alebo hodiť do šrotu. Mám doma starý digitál sony tiež bol párkrat reklamovaný a stále je čiastočne pokazený ... klepem s ním búcham o dlaň ale zatiaľ vždy nabehne a fotí.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()