Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon D90 hladacik

mgeo
2011-01-30 09:24:23+01
Po vcerajsom foteni na Vapennej a Pezinskej Babe sa mi v hladaciku objavila zvisla os, ktoru som na obrazku zvyraznil cervenym. Som si isty, ze raz sa to tu uz riesilo, ale neviem to najst. ma s tym niekto skusenost? Dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-01-30 09:39:22+01
Napajanie LCD, tenucke ako vlas, aby sa ti rozsvecovali senzory a mriezka
 
mgeo
2011-01-30 09:42:21+01
príspevok od: Karol Srnec
Napajanie LCD, tenucke ako vlas, aby sa ti rozsvecovali senzory a mriezka
dakujem, takze to tam je vzdy, len nie vzdy to je vidiet, vsak?. Viem, ze som to uz raz cital a pozeral som sa. nebolo to vidiet. Vcera sa mi to objavilo. No casom to prestanem urcite vnimat
 
Radoš
2011-02-01 20:02:04+01
Ahoj, pred dvoma dňami sa to objavilo aj na mojej D90-ke a ani vo fotoobchode mi nevedeli povedať, o čo ide, len, že to nie je chyba a zvykne sa to na Nikonoch objaviť.

Teda aspoň dúfam, že sa nejedná o chybu a že to nebude mať vplyv ani na životnosť ani na funkčnosť aparátu, je to tak???
 
Gregor46
2011-02-01 20:50:44+01
Hura ,mam prvu zrkadlovku,Nikon D90 tak sa tesim......uz len sa krasne naucit fotit...
 
Radoš
2011-02-02 13:14:05+01
Ahoj, tu je oficiálne stanovisko spoločnosti Nikon k danej problematike, ktoré sa mi dnes podarilo získať po telefonickom rozhovore s technikom Nikon:

http://nikoneurope-cz.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/11968
 
_Vlado_
2011-02-02 13:16:54+01
Uz Karol hore pisal, ze je to OK a normalne. Ziadna vada. Takze tolko
 
tomasGalajda
2011-02-06 12:18:47+01
Zdravim, pred niekolkymi dnami som si cital nahodou toto forum a vravel som si ze fajn ja nic take nemam v hladaciku....zial co cert nechcel tak sa mi to vcera po foteni objavilo....
citam tu ze to nie je chyba....
 
tomasGalajda
2011-02-06 12:26:56+01
príspevok od: Karol Srnec
Napajanie LCD, tenucke ako vlas, aby sa ti rozsvecovali senzory a mriezka
nerad rusim, ale len som sa chcel opytat, ci nahodou nemate tusenie preco sa takato vec mohla stat....uz to nijako neovplyvním kedze sa mi to zobrazilo v hladaciku, no len nahodou predsa len mate vecsie skusenosti....
nizsie tu bol link na officialne vyjadrenie Nikon-u no moc som z toho nevyšiel....
Ďakujem
 
Fatty
2011-02-06 12:59:19+01
príspevok od: tomasGalajda
nerad rusim, ale len som sa chcel opytat, ci nahodou nemate tusenie preco sa takato vec mohla stat....uz to nijako neovplyvním kedze sa mi to zobrazilo v hladaciku, no len nahodou predsa len mate vecsie skusenosti....
nizsie tu bol link na officialne vyjadrenie Nikon-u no moc som z toho nevyšiel....
Ďakujem
podla mňa sa tam naindukovalo veľa el. náboja a pretiekol do tej napájacej linky...
 
dreamax.lp
2011-02-06 13:11:24+01
Som amatér a tak sa ako amatér niečo spýtam. V hľadáčiku D90 je elektronická analógová expozičná indikácia(+-). Ak fotím v interiéri na automatiku ukazuje to, že snímka bude pod exponovaná (je v mínuse). Ak je to v automatike nemal by to aparát upraviť sám? V návode je niečo len o korekcii expozície a nič iné! Je to OK?
Ď.
Možno to sem nepatrí a ruším pôvodnú otázku, ale neviem kam to dať, tak sorry.
 
MarioV
2011-02-06 15:32:24+01
príspevok od: dreamax.lp
Som amatér a tak sa ako amatér niečo spýtam. V hľadáčiku D90 je elektronická analógová expozičná indikácia(+-). Ak fotím v interiéri na automatiku ukazuje to, že snímka bude pod exponovaná (je v mínuse). Ak je to v automatike nemal by to aparát upraviť sám? V návode je niečo len o korekcii expozície a nič iné! Je to OK?
Ď.
Možno to sem nepatrí a ruším pôvodnú otázku, ale neviem kam to dať, tak sorry.
je to podexponované, nastavené na 1/60 sekundy. dorovná to až blesk a s tým ten ukazovateľ nepočíta.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()