Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon D300s - Delta F0

bundash
2012-02-05 12:42:21+01
Sporadicky sa pri nasadení akéhokoľvek objektívu objaví chyba Delta F0. Pri menšom pohybe to "naskočí " naspäť. Stáva sa to sporadicky. Moja otázka znie: nakoľko viem , že je to kontaktová chyba, opraví mi to niekto na Slovensku? Pri pomyslen´í na peripetie s Pražským servisom, dostávam koprívku.. Na 50% som si istý že to je niečo ako "studený" spoj.
 
keko
2012-02-05 14:09:34+01
príspevok od: bundash
Sporadicky sa pri nasadení akéhokoľvek objektívu objaví chyba Delta F0. Pri menšom pohybe to "naskočí " naspäť. Stáva sa to sporadicky. Moja otázka znie: nakoľko viem , že je to kontaktová chyba, opraví mi to niekto na Slovensku? Pri pomyslen´í na peripetie s Pražským servisom, dostávam koprívku.. Na 50% som si istý že to je niečo ako "studený" spoj.
http://photo.net/nikon-camera-forum/00VK8I
 
WildSammy
2012-02-05 14:31:50+01
príspevok od: bundash
Sporadicky sa pri nasadení akéhokoľvek objektívu objaví chyba Delta F0. Pri menšom pohybe to "naskočí " naspäť. Stáva sa to sporadicky. Moja otázka znie: nakoľko viem , že je to kontaktová chyba, opraví mi to niekto na Slovensku? Pri pomyslen´í na peripetie s Pražským servisom, dostávam koprívku.. Na 50% som si istý že to je niečo ako "studený" spoj.
a ake peripetie su s Prazskym servisom az smiem vediet?
 
tomis.ales
2012-02-05 14:54:03+01
Ked je to sporadicke, no co to chces riest? Budes mat fotak v servise kym sa im tato chyba sporadicky neobjavi, co moze trvat v servise takmer nekonecny cas. A ak sa im chyba ozaj neobjavy, nic ti opravovat nebudu. A mas to.
Aj mne sa to stalo, ale objektiv dam dole a naspat a je to. dve sekundy navyse za pol roka nebudem riesit trojmesacnou "mozno" opravou v servise, nie?
 
bundash
2012-02-05 15:04:50+01
príspevok od: WildSammy
a ake peripetie su s Prazskym servisom az smiem vediet?
... jednoducho si nemozem dovolit aby mi dva a pol mesiaca, nedokazali poslat opravenu vec, ako to bolo naposledy s SB 600.... dva roky predtym sa udialo nieco podobne, sice to boli len dva mesiace.... ale ich vyhovorky ma nezaujimaju.. ale to je od temy, chcel som poradit ci to moze opravit niekto na Slovensku
 
WildSammy
2012-02-05 19:27:02+01
príspevok od: bundash
... jednoducho si nemozem dovolit aby mi dva a pol mesiaca, nedokazali poslat opravenu vec, ako to bolo naposledy s SB 600.... dva roky predtym sa udialo nieco podobne, sice to boli len dva mesiace.... ale ich vyhovorky ma nezaujimaju.. ale to je od temy, chcel som poradit ci to moze opravit niekto na Slovensku
jedine ma napada www.matunak.sk alebo www.booft.eu

naopak ja som zas pocul, ze Prazsky servis riesi zakazky promptne..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()