Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon - vyroba..

fatality
fatality 2012-03-07 13:44:46+01
Aky mate nazor na prve zrkadlovky zo znovunabehnutej Nikon vyroby ktore sa dostavaju teraz do predaja? myslite si,ze sa oplati kupit kusok z tejto serie,alebo si radsej nejaky cas pockat kym sa zabehnu..?
popr.ma tu niekto skusenosti s d5100 a d7000 kupovanymi ako vtedajsie novinky?
 
Manicy
2012-03-09 12:03:43+01
nenadchli
 
Marek Vančo
2012-03-09 23:25:21+01
príspevok od: fatality
sammy: dakujem za nazor..
marek: nic to vsak nevravi o kvalite z PSA po nabehnuti a neskor po zabehu....
ved o to sa prave snazim,mam zaujem o(najlepsie) novu d7000 alebo d5100 a ked
mi tu relevantne mnozstvo ludi napise ze mali take a take problemy,pojdem radsej
do niecoho od Canonu....myslim si ze poslednou tuzbou kazdeho kupujuceho je zacat
hned po kupe riesit zarucnu opravu...koniec tvojej poslednej vety nema zmysel komentovat..
manicy: este jeden tip: http://foto.bazos.sk/inzerat/13807670/Nikon-D7000--original-Nikon-grip-MB-D11.php rocny za 660..
Čo je to relatívne množstvo ľudí? Aká to bude reprezentatívna vzorka? Čo vlastne chceš riešiť? Aké máš štatistické údaje? Bez meraných výstupov (ktoré si každý výrobca necháva pre seba) sú to len špekulácie a dohady. Kúp si čo sa ti páči a toto vôbec nerieš.

Zákaznik vôbec nemusí tušiť, kde sa fotoaparát vyrobil a za akých podmienok, či sa zabehnutej linke, či na linke pre núdzový stav (ktorá možno práve vyrába lepšie ako tá hlavná linka), noví zamestnanci, teplo, chybný dodavateľ, náhodné chyby, čistota výroby.

Poslednou vetou som Ti chcel len pripomenúť, že ide len o nástroj, ktorý po strate záruky výrazne stráca svoju hodnotu... za dva roky budeš mať D7000 v bazároch za polovičnú cenu (takmer ako novú). Lenže za dva roky ťa už D7000 nebude zaujimať.
 
fatality
2012-03-10 13:09:52+01
príspevok od: Marek Vančo
Čo je to relatívne množstvo ľudí? Aká to bude reprezentatívna vzorka? Čo vlastne chceš riešiť? Aké máš štatistické údaje? Bez meraných výstupov (ktoré si každý výrobca necháva pre seba) sú to len špekulácie a dohady. Kúp si čo sa ti páči a toto vôbec nerieš.

Zákaznik vôbec nemusí tušiť, kde sa fotoaparát vyrobil a za akých podmienok, či sa zabehnutej linke, či na linke pre núdzový stav (ktorá možno práve vyrába lepšie ako tá hlavná linka), noví zamestnanci, teplo, chybný dodavateľ, náhodné chyby, čistota výroby.

Poslednou vetou som Ti chcel len pripomenúť, že ide len o nástroj, ktorý po strate záruky výrazne stráca svoju hodnotu... za dva roky budeš mať D7000 v bazároch za polovičnú cenu (takmer ako novú). Lenže za dva roky ťa už D7000 nebude zaujimať.
nie relativne,ale relevantne..to jest pre mna relevantne..neboj,nesledujem len toto
forum,z viacerych sa da ziskat uz slusna statisticka vzorka..priklad,D7000,velke mnozstvo
staznosti,dokonca aj tu,nakoniec je z nej najreklamovanejsie Nikon telo..
riesit sa neznazim nic,dokonca mam dojem ze to tu dost ludi ponalo omnoho vaznejsie,nez
ja..ja som len do placu hodil nevinnu otazku..proste len zbieram infos vsetkeho
druhu,nez preinvestujem 1200-1300e..a neboj,urcite si kupim nieco,co sa mi paci,aj ked
prim bude hrat to co je vo vnutri,som totiz dost pragmaticky clovek..
z tvojim poslednym odstavcom suhlasim len ciastocne..sledujem ceny bazarovych tiel a
tie castokrat(teda aspon u nas na Slovensku aj po skonceni zaruky ponukaju za
dost sialene ceny(2/3 niekedy aj viac)..
 
kofoluska
2012-03-12 09:04:26+01
príspevok od: markato1
to je uplne super ze od piatku je to este v pohode. .??,neviem co tu riesite,ziaden vyrobca si nemoze dovolit vypustit vedome z tovarne zly kus,po obnoveni vyroby vsetko prechadza vystupnou kontrolou ,ci ste cakali ze bude blato vo fotakoch?
to vies, to blato by mozno sposobovalo umelecke fotky a na to nedockavci cakaju
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()