Hore
Fórum » Nikon fórum
 

nezobrazovanie vsetkych fotiek

compel7
2012-04-19 08:07:43+02
prosim o radu..mam zrkadlovku nikonD-5000,dva tyzdne som len zaciatocnik,a mam prvu zrkadlovku,spravil som uz zopar fotiek,ale niektore fotky mi nezobrazuje a vypisuje,ze subor nezobrazuje obrazove data,alebo je subor poskodeny,ako som to cital v navode,lebo je to v anglictine.Ked odfotim,tak mi ukaze fotku,ale po case uz nie,ale to iba z 10tich foto 3nezobrazuje,prosim ak by ste vedeli poradit.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-04-19 08:25:51+02
Asi problemy s kartou. Skus preformatovat alebo vymenit za inu. Navod v SK alebo CZ si mozes stiahnut (po registracii) z www.nikon.cz, sekcia technicka podpora.
 
compel7
2012-04-19 20:20:03+02
príspevok od: Karol Srnec
Asi problemy s kartou. Skus preformatovat alebo vymenit za inu. Navod v SK alebo CZ si mozes stiahnut (po registracii) z www.nikon.cz, sekcia technicka podpora.
Dakujem Karol,preformatoval som kartu,zatial to funguje a ukazuje vsetky fotky,som iba nedavno vimenil kompakt za zrkadlovku,mal som canon povershot30is,nebol to zly fotak,ale ked som vyskusal kamosovu zrkadlovku,tak som prisiel na to,ze je to fotenie o inom,tak som ju aj vymenil za zrkadlovku a som spokojny
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()