Hore
Fórum » Canon fórum
 

Odolnosť voči poveternostným podmienkam

ROBAN
2012-12-31 12:06:31+01
Ahojte,

chcel som sa spýtať ako sú na tom fotoaparáty EOS. Vlastním 500D a chcel by som z neho "vytiahnúť" čo najviac, ale celkom sa bojím s tým ísť do dažďa, alebo snehu. Máte niekto skúsenosti s týmto?

Ďakujem, ROBAN.
 
Dante
2012-12-31 12:14:00+01
Môj EOS 50D prežil lejak bez ujmy, a to nie je ževraj utesnený
 
PsychX
2012-12-31 12:16:07+01
príspevok od: Dante
Môj EOS 50D prežil lejak bez ujmy, a to nie je ževraj utesnený
praveze 50d je utesneny ale 500d neni. cize s nim by som moc neradil ist von. Ked bude snezit suchy sneh tak este hej ale urcite odporucam sa vyhnut dazdu a podobnym
 
morseee1
2012-12-31 12:21:12+01
s 500D moc do dazda a snehu nelez (bez prsiplasta).. proti poveternostnym vplyvom su odolne az vyssie rady .. jednociferne ....
 
ROBAN
2012-12-31 12:26:05+01
Ďakujem za info. L objektívy sú tesnené. Mám pravdu?
 
morseee1
2012-12-31 12:28:26+01
príspevok od: ROBAN
Ďakujem za info. L objektívy sú tesnené. Mám pravdu?
nie vsetky L-ka su utesnene .. napr 70-200 2,8 nie je .. 70-200 2,8 IS USM je ...
oba L-kove, ale nie kazdy utesneny
 
ROBAN
2012-12-31 12:31:10+01
a 17-40 4f nahodou nevies ci je utesneny?
 
ROBAN
2012-12-31 12:37:41+01
Tak už som si to zistil. Aj tak ďakujem za info.
 
morseee1
2012-12-31 12:40:55+01
nahodou nie .. musel som googlit ... a podla vsetkeho je
 
ROBAN
2012-12-31 12:45:38+01
Hej hej, tiez som googlil a zistil som ze je. Aspon nieco ked nie fotak. Aj tak dakujem za info.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()