chcel som sa spýtať ako sú na tom fotoaparáty EOS. Vlastním 500D a chcel by som z neho "vytiahnúť" čo najviac, ale celkom sa bojím s tým ísť do dažďa, alebo snehu. Máte niekto skúsenosti s týmto?
Môj EOS 50D prežil lejak bez ujmy, a to nie je ževraj utesnený
praveze 50d je utesneny ale 500d neni. cize s nim by som moc neradil ist von. Ked bude snezit suchy sneh tak este hej ale urcite odporucam sa vyhnut dazdu a podobnym
Odolnosť voči poveternostným podmienkam
chcel som sa spýtať ako sú na tom fotoaparáty EOS. Vlastním 500D a chcel by som z neho "vytiahnúť" čo najviac, ale celkom sa bojím s tým ísť do dažďa, alebo snehu. Máte niekto skúsenosti s týmto?
Ďakujem, ROBAN.
oba L-kove, ale nie kazdy utesneny
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa