Hore
Fórum » Canon fórum
 

Dostal som Canon 5D Mark IV

Štefan Káčer
Štefan Káčer 2013-02-27 16:03:51+01
ak bude záujem, pridám viac fotografií
 
JohnNewton
2013-03-01 18:54:44+01
Gratulujem, ale dúfal som, že na tom novom modeli bude zapínanie fotoaparátu tam kde má byť, v dosahu ukazováku pravej ruky Ale vzhľadom ku konštrukcii nového modelu to tam ešte ide dorobiť
 
Cyril
2013-03-01 21:31:00+01
Pripajam sa ku gratulantom
Takze teraz spalit kalorie za stolnotenisovym stolom
Vsetko najlepsie
 
Drajvan
2013-03-01 23:09:09+01
Aj ja gratulujem
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()