Hore
Fórum » Canon fórum
 

Error (02 ?)postlaceni spuste

Tibor78
2016-05-06 06:57:51+02
Ahojte.Vcera sa mi stala taka vec, ze pocas fotenia ked som stlacil spust sa mi vypisala chybova hlaska Error a nieco ze sa neda zapisovat na kartu.Bolo to tam len chvilku, tak som si to nestihol riadne ani precitat.Potom sa fotak 5DmarkIII choval znova normalne (nafotil som este cca 25 zaberov).Doma som porovnal zabery z oboch pamatovych kariet (data sa mi ukladaju dvojmo na obe karty) a zistil som, ze pri tom jedno zabere sa mi fotka ulozila iba na SD kartu a na CF kartu nie.Nestretol sa s tymto z Vas niekto? Dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-05-06 07:50:48+02
Je mozne, ze ti karta poskodila piny v slotepre CF. Je to relativne caste. CF-ky su na to nachylne. Zasviet baterkou do slotu a skontroluj. Ak je nejaky pin zohnuty, treba v servise vymenit cely slot. Skontroluj aj dierky na akrte. Vacsinou na nej vidno jednu dierku, na vstupe poskodenu pinom.
 
Tibor78
2016-05-06 08:01:21+02
príspevok od: Karol Srnec
Je mozne, ze ti karta poskodila piny v slotepre CF. Je to relativne caste. CF-ky su na to nachylne. Zasviet baterkou do slotu a skontroluj. Ak je nejaky pin zohnuty, treba v servise vymenit cely slot. Skontroluj aj dierky na akrte. Vacsinou na nej vidno jednu dierku, na vstupe poskodenu pinom.
Dakujem za rady, vyskusam.
 
Tibor78
2016-05-08 09:50:04+02
Update: Piny som ohnute nemal, ale tym ze som mal kartu este v zaruke tak som ju reklamoval (alza) a dali mi peniaze naspat.Zobral som novu...Inak zavada sa od toho jedineho razu neopakovala.Dufam, ze to tak aj ostane
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()