Hore
Fórum » Canon fórum
 

Nefunkčný volič

AlisSsia
2020-10-29 15:57:23+01
Ahojte.
Chcela by som Vás poprosiť o radu, ak máte niekto skúsenosti alebo vedomosť o nefunkčnom voliči na Canone. Ide o to, že mi bez problémov funguje pri stláčaní do strán, ale na pohyb, resp. točenie prestal reagovať. Nebol by to pre mňa zatiaľ až taký veľký problém, keby som práve týmto točením voliča nenastavovala clonu... Teraz musím clonu nastaviť jedine cez dotykový displej.
Chcem sa Vás teda spýtať, či je možné, že som len nedopatrením niečo stlačila? (nie, nemám zablokovanú funkciu...) I keď teda už som fotoaparát obnovila do továrenských a stále rovnako, tak mi to nepríde reálne veľmi, ale predsa sa pýtam...

Moja ďalšia otázka znie, či je možné nejak nastaviť, aby som clonu vedela ovládať iným tlačidlom, napr. + a - ... hľadala som v menu niečo také, no nenašla som.

Vopred Vám ďakujem za odpoveď.
 
patrac00
2020-10-29 18:51:02+01
Daj aspoň model...
 
blahoslav J B Art
2020-10-29 23:08:52+01
nefunkcny volic je taky, ktory nejde k volbam ... a ak aj ide a odvoli, nekontroluje tych, ktori su zvoleni
 
patrac00
2020-10-30 07:40:00+01
príspevok od: blahoslav J B Art
nefunkcny volic je taky, ktory nejde k volbam ... a ak aj ide a odvoli, nekontroluje tych, ktori su zvoleni
čiže bez ohľadu na model...
 
seifi
2020-10-30 08:23:47+01
clonu a čas by malo ísť prehodiť medzi kolieskom na zadným ovládačom / kolieskom pri displeji a hlavným ovládačom pri spúšti
 
AlisSsia
2020-10-30 09:51:36+01
príspevok od: seifi
clonu a čas by malo ísť prehodiť medzi kolieskom na zadným ovládačom / kolieskom pri displeji a hlavným ovládačom pri spúšti
ďakujem, skúsim to pozrieť, pogoogliť ešte
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()