Hore
Fórum » Pentax fórum
 

Pentax uzivatelia

Martin285
Martin285 2013-02-25 23:02:55+01
Chcem sa opytat, ci by niekto mal zaujem - ak by sa zalozila skupina Pentax - o vzajomne vymienanie info resp. skusenosti s fotenim. Mozno som to prehliadol, ale nenasiel som sposob ako najst medzi pouzivatelmi serveru tych, co fotia s Pentaxom. Bolo by super, ak by to bolo troska definovane, alebo by bola moznost vyhladat pouzivatela, ktory foti s K30 alebo K5II, a opytat sa o radu ci vymenit si skusenosti vzajomne. Je to len napad, kazdu pripomienku uvitam.
 
Pentaxfan
2013-02-26 19:02:07+01
príspevok od: bonifacko
Tu je Pentax v uplnej menšine, ešte horšie ako Sony.
Skus ten pentaxfriends.eu, ja tam som doma.
A majú tam aj sekciu bazár?
0
0
 
nelaevi
2013-02-26 19:14:35+01
jasne, ze je zaujem... nejako zacat treba
0
0
 
Martin Kurka
2013-02-26 19:42:21+01
C a N má takmer každý, ale Pentax je na slovensku zriedkavosť a často neprávom zatracovaná značka...
0
2
 
bonifacko
2013-02-26 19:43:46+01
príspevok od: Pentaxfan
A majú tam aj sekciu bazár?
jasne, mame tam šecko
http://pentaxfriends.eu/viewtopic.php?f=3&t=2949&p=64576#p64576
0
0
 
Pedroke
2013-02-26 21:18:35+01
príspevok od: sachmo
Nejde ani tak o znacku, skor vseobecne co mrco nema, co mrco nevidel, nezazil, nedokaze, kde nebol, koho nepozna,...
Prosím Ťa , nezačínaj s takýmito hlúposťami. Ak ho nemáš rád, OK, Tvoja vec. Ale nezaťažuj tým ostatných. Nikto na to nie je zvedavý. Naozaj nikto.
2
3
 
Dedo
2013-02-26 22:04:42+01
Ja mám K30, dokonca s ním aj fotím. Moc som nie som za nejaké "skupinkárenie" - ak to má fungovať, tak sa musí niekto o to starať atď. Málo čo u nás funguje a často sa aj veľké nadšenie rozplynie ako dúha. Rád sa však podelím o názory aj individuálne - ale aj by som sa pridal.
0
1
 
sachmo
2013-02-26 22:14:58+01
príspevok od: Pedroke
Prosím Ťa , nezačínaj s takýmito hlúposťami. Ak ho nemáš rád, OK, Tvoja vec. Ale nezaťažuj tým ostatných. Nikto na to nie je zvedavý. Naozaj nikto.
Chapem, potreboval si ukazat farbu.
Inak, ked si si vsimol, vzdy je tu najprv nick, potom cas a az tak prispevok. Nemusis teda vobec moje prispevky citat, nikto ich nemusi citat. Ale mnho ludi ich skutocne cita, napriek tomu, ze tvrdia, ze ich to nezaujima. S tym sa uz musi popasovat kazdy sam.
3
2
 
Pedroke
2013-02-26 22:57:34+01
príspevok od: sachmo
Chapem, potreboval si ukazat farbu.
Inak, ked si si vsimol, vzdy je tu najprv nick, potom cas a az tak prispevok. Nemusis teda vobec moje prispevky citat, nikto ich nemusi citat. Ale mnho ludi ich skutocne cita, napriek tomu, ze tvrdia, ze ich to nezaujima. S tym sa uz musi popasovat kazdy sam.
Dobre, tak ešte raz. Ja Mrca, či ako sa volá nepoznám, ani neviem kto to je. Je mi to fuk. Čiže o akej farbe točíš netuším.
po druhé: Ja Tvoje príspevky apriori nečítam. Čítam príspevky v téme, ktorá ma zaujala. Ak sa tam vyskytne blb ako Ty, ktorý si asi potrebuje niečo kompenzovať, tak reagujem slušne v doslovnom preklade: Choď s tým do prdele. Ak to nestačí, zriedkavo zvyknem odpísať znova. To je Tvoj prípad.
Alebo inak: Máš Pentax, alebo skúsenosť s ním. Ak áno, reaguj vecne a stručne. V opačnom prípade k danej téme ( vzhľadom k Tvojmu prvému príspevku) nemáš čo zmysluplné povedať a teda mlč. Tvoje osobné antipatie k niektorím členom sú pre ostatných úplne irelevantné. Zasieraš fórum, kapišto? Nikomu nepomôžeš takými príspevkami. Kvôli tomu sem ľudia nechodia.
Budem rád a tebe vďačný, ak už na toto nebudeš reagovať. Nech tu nezasierame fórum hlúposťami. Dík.

2
3
 
sachmo
2013-02-26 23:35:31+01
príspevok od: Pedroke
Dobre, tak ešte raz. Ja Mrca, či ako sa volá nepoznám, ani neviem kto to je. Je mi to fuk. Čiže o akej farbe točíš netuším.
po druhé: Ja Tvoje príspevky apriori nečítam. Čítam príspevky v téme, ktorá ma zaujala. Ak sa tam vyskytne blb ako Ty, ktorý si asi potrebuje niečo kompenzovať, tak reagujem slušne v doslovnom preklade: Choď s tým do prdele. Ak to nestačí, zriedkavo zvyknem odpísať znova. To je Tvoj prípad.
Alebo inak: Máš Pentax, alebo skúsenosť s ním. Ak áno, reaguj vecne a stručne. V opačnom prípade k danej téme ( vzhľadom k Tvojmu prvému príspevku) nemáš čo zmysluplné povedať a teda mlč. Tvoje osobné antipatie k niektorím členom sú pre ostatných úplne irelevantné. Zasieraš fórum, kapišto? Nikomu nepomôžeš takými príspevkami. Kvôli tomu sem ľudia nechodia.
Budem rád a tebe vďačný, ak už na toto nebudeš reagovať. Nech tu nezasierame fórum hlúposťami. Dík.

Mne to neda nereagovat, ved ma poznas. Ale ak to tebe tak vadi, tak verim, ze ty uz reagovat nebudes. Reagoval som na podobny prispevok mimo temy, ktory tiez "zasiera forum". Na ten si ale potrebu reagovat nemal. Takze vytvaranie obrazu nepochopenia mojej narazky posobi v tomto kontexte dost biedne, skor poukazuje na tvoju snahu zamaskovat pochopenie mojej narazky.
... apropo, z tvojho prispevku som sa tiez nedozvedel, ci mas Pentax alebo skusenosti s nim. Ak áno, reaguj vecne a stručne. V opačnom prípade k danej téme nemáš čo zmysluplné povedať a teda mlč. Tvoje osobné antipatie k niektorym členom (napr. ku mne) sú pre ostatných úplne irelevantné. Zasieraš fórum, kapišto? Nikomu nepomôžeš takými príspevkami. Kvôli tomu sem ľudia nechodia.
5
1
 
bonifacko
2013-02-27 07:17:09+01
príspevok od: Pedroke
Dobre, tak ešte raz. Ja Mrca, či ako sa volá nepoznám, ani neviem kto to je. Je mi to fuk. Čiže o akej farbe točíš netuším.
po druhé: Ja Tvoje príspevky apriori nečítam. Čítam príspevky v téme, ktorá ma zaujala. Ak sa tam vyskytne blb ako Ty, ktorý si asi potrebuje niečo kompenzovať, tak reagujem slušne v doslovnom preklade: Choď s tým do prdele. Ak to nestačí, zriedkavo zvyknem odpísať znova. To je Tvoj prípad.
Alebo inak: Máš Pentax, alebo skúsenosť s ním. Ak áno, reaguj vecne a stručne. V opačnom prípade k danej téme ( vzhľadom k Tvojmu prvému príspevku) nemáš čo zmysluplné povedať a teda mlč. Tvoje osobné antipatie k niektorím členom sú pre ostatných úplne irelevantné. Zasieraš fórum, kapišto? Nikomu nepomôžeš takými príspevkami. Kvôli tomu sem ľudia nechodia.
Budem rád a tebe vďačný, ak už na toto nebudeš reagovať. Nech tu nezasierame fórum hlúposťami. Dík.

Ja poznam mrca, je to pekna prsnata blondína a krásne fotí s Pentaxom
1
2
 
arpi
2013-02-27 08:02:26+01
príspevok od: sachmo
Nejde ani tak o znacku, skor vseobecne co mrco nema, co mrco nevidel, nezazil, nedokaze, kde nebol, koho nepozna,...
A co vsetko si nevidel, nezazil, nedokazal a nemas ty, ked mas potrebu "sebarealizovat" sa sposobom, ktory predvadzas na tomto fore??
1
4
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-02-27 08:26:29+01
Na ziadost autora tema zamknuta.
1
2
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()