Hore
Fórum » Panasonic fórum
 

Panasonic GH2

Busho
Busho 2011-07-28 16:09:58+02
Vítam medzi vami.....
Po dlhých úvahách, hľadaniach a zisťovaniach, čo by pre zvečňovanie momentov z mojich aktivít bolo najvhodnejšie, padla voľba na m4/3 Panasonic GH2.
Ak by sa v tejto komunite našiel - alebo dokonca našli majitelia týchto aparátov, celkom by som bol rád, keby bola chuť si tu v téme prehodiť zopár skúseností v používaní tohoto aparátu ( alebo podobných).
 
Martin P
2012-02-12 12:19:38+01
príspevok od: Mrjonkie
takto prepojim to kablom a zobrazi mi vsetko fotky menu fotaku a tak ale ako náhle prepnem na fotenie zobrazi sa mi živi náhlad iba na fotaku na tv mi vtom momente vypise non signal
jaj tak problem je v tv respektive v prepojeni tv s fotakom
mne to ide vo vsetkych pripadoch
toto uz bude otazka pre inych odbornikov alebo niekoho kto je na mieste a rozumie co potrebujes a je schopny ti to spojazdnit

 
Mrjonkie
2012-02-13 16:48:13+01
príspevok od: Martin P
jaj tak problem je v tv respektive v prepojeni tv s fotakom
mne to ide vo vsetkych pripadoch
toto uz bude otazka pre inych odbornikov alebo niekoho kto je na mieste a rozumie co potrebujes a je schopny ti to spojazdnit

skusim ini tv ale tv je v poriadku. rozoberam to aj na inom fore kazdy je mudry ale nikto nepovie ako sa to robi asi treba nejaky software tak ako ked si napojim pc kameru a idem s ovladacom ved predsa fotak je tiez kamera a este lepsia a nevie sa spustit zivi náhlad jedine co som nasiel ze len nikon ma software na živi náhľad.
 
Mrjonkie
2012-02-13 16:48:56+01
http://www.pcforum.sk/ako-to-funguje-vt109621-405.html#1197442

tuna je to rozoberane
 
Mrjonkie
2012-02-13 16:55:59+01
no na led monitor tv to zapojenie mi je sane ale vie mi niekto poradiť ako to zapojim na tv tam je to z lava red blue green označene ako video a od fotaka mam kabel bielo žlta koncovka.
 
Martin P
2012-02-13 17:29:15+01
príspevok od: Mrjonkie
no na led monitor tv to zapojenie mi je sane ale vie mi niekto poradiť ako to zapojim na tv tam je to z lava red blue green označene ako video a od fotaka mam kabel bielo žlta koncovka.
red blue green nieje standardny av vstup ale rgb pc component vstup pre ine zariadenia ako je digi fotoaparat alebo videokamera
treba na televizore hladat biely konektor linkovy co je L/mono audio vstup a cerveny co je audio R vstup tieto dva spolu su stereo audio vstupy a potom zlty co je video vtup standardny a cez ten ti to pojde stopro
ja to LG mam takto
a kedze samsung je tiez korejcan tak to budes mat urcite rovnako
len hladaj hladaj
 
Mrjonkie
2012-02-13 18:29:25+01
ok dik bielu dieru mam na monitore k pc ale chcem to skusit na tv lebo mi povedali ze ci nema vadny monitor a na tv mam take farby ako som ti vravel biela diera tam neni asi to tam nenapojim je tam usb ale cez to to asi nepojde.
 
Martin P
2012-02-13 23:04:55+01
príspevok od: Mrjonkie
ok dik bielu dieru mam na monitore k pc ale chcem to skusit na tv lebo mi povedali ze ci nema vadny monitor a na tv mam take farby ako som ti vravel biela diera tam neni asi to tam nenapojim je tam usb ale cez to to asi nepojde.
na TV musi byt standardne av konektivita
takze na tv hladaj tie tri diery zltu na video a bielu a cervenu na audio
1000000 percentne to zam je mozno je to skryte za nejakym panelom
napis mi aky mas typ tv a ja si to uz niekde najdem a poviem ti
lebo inak to nepojde
red green blue je vstup na nahrabanie do kamery alebo do videokekordra alebo dvd rekordera
tam zde signal opacnym smerom tomu sa hovori kompozitny vstup
tak hladaj alebo napis typ tv
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()