Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

Fujifilm X-E1 problémy

petterko
petterko 2013-02-16 10:34:08+01
Zdravim vas. Som majitel noveho fotoaparatu fujifilm x-e1. Mám ho dva dni. Dojem z neho mám celkom dobrý, aj keď to nie je rýchlik ako moj nikon d 700. Co som si vsimol hned, ked som fotak doma rozbalil bolo to, ze nefunguje blesk. Neviem ci som blby alebo co. Bateria je nabita, pamatova karta je vo fotaku, blesk je vysunuty.....V menu neviem nastavit ani rezimy blesku. Aktualizoval som vo fotaku aj firmware a nic sa nezmenilo. Mal niekto z vás podobný problém??

Dalsia vec, ktoru som si vsimol je to, ze fotak vydava zvlastne zvuky. Pri zrkadlovkach som sa s tym nestretol nikdy. Ked si ho prilozim k uchu, tak pocujem nieco ako sum, alebo mikroventilator. To mozno nie je choroba, ale pride mi to velmi zvlastne.

Napiste aj vy pripadne postrehy.

V každom pripade, hned v pondelok ho idem reklamovat...Ale inak skvely fotak
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-02-16 21:10:26+01
príspevok od: Konan
jE TO EšTE VôBEC O FOTENí?
tu to nikdy o foteni nebolo ale o fototechnike
 
Konan
2013-02-16 21:33:45+01
Ta ...to parada .
 
seifi
2013-02-16 22:33:31+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tu to nikdy o foteni nebolo ale o fototechnike
a výhliadky ne lepšie počasie nie sú; som zvedavý, čo vyvolá včerajšia takmer foto dňa
 
b.a.f.o.a.r.t.
2013-02-16 22:39:09+01
príspevok od: seifi
a výhliadky ne lepšie počasie nie sú; som zvedavý, čo vyvolá včerajšia takmer foto dňa
tak tatu aferu som nepostrehol
 
seifi
2013-02-16 22:54:34+01
no jednej fotografii na kritiku, takej na tieto pomery priemernej, jeden, vraj jeden, ako oznámil šéf z redakcie, nadelil 70 či 80 bodov, ešte predtým to dal jeden rozčúlený do fóra, že čo sa to deje, to nemôže byť, aby zvíťatila takáto fotografia; z čoho boli niektorí členovia mimo a žiadali hlavu toho neznámeho, autor fotografie dobrovolne požiadal stiahnuť fotografiu z kritiky; davy šaleli a kričali po krvi; foto bola stiahnutá a vyhrala druhá v poradí;
 
Konan
2013-02-16 23:06:07+01
To je hrozné. Ide tu o nejaké veľké peniaze, alebo česť? Nerozumiem tomu celému. Som len fotonadšenec, ale takéto aféry ma dosť deprimujú. Asi sa na to celé vyseriem.
 
blahoslav J B Art
2013-02-16 23:19:49+01
príspevok od: Konan
To je hrozné. Ide tu o nejaké veľké peniaze, alebo česť? Nerozumiem tomu celému. Som len fotonadšenec, ale takéto aféry ma dosť deprimujú. Asi sa na to celé vyseriem.
mat tu fotku dna je vecou prestize
mne sa este nikdy nepodarilo mat fotku dna
mozno aj preto, lebo som sem ziadnu nepridal
a obavam sa, ze keby som aj pridal, nedostala by ziadneho lajka
jedine ak by som si ho dal sam, ak sa to vobec da
ale palec hore za komentar sam sebe sa da, to mam odskusane
 
winch
2013-02-23 00:42:41+01
povedzte mi radsej kedy bude recenzia na x-e1 na ephote? alebo aspon na ten manual
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()