Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

ISO LOW

paetto
paetto 2017-01-20 10:59:42+01
Ahojte, má zmysel fotiť na ISO LOW? Môj Olympus OM-D E-M10 II má min. natívne ISO 200, má však možnosť aj ISO LOW. Na nete som však našiel, že je to zas len ISO 200, akurát podexponované a že sa strácajú detaily. Ak mám dostatok svetla, teda chcem nastaviť najnižšie možné ISO, mám si nechať 200 či LOW? Vďaka
 
petrv
2019-03-17 16:22:19+01
Otřesné chování. Nedalo mi to a zaregistroval jsem se, abych zareagoval. Zrovna jsem si koupil stejný foťák jako tázající a tohle mě taky zajímalo. Tázající podal slušný dotaz a dostal tu takový fuck up. Jak typické pro česko-slovenskou komunitu. Zkrátka malý český/slovenský človíček s vymatlanou palicí se opět projevil .
 
fatality
2019-03-17 17:29:03+01
príspevok od: petrv
Otřesné chování. Nedalo mi to a zaregistroval jsem se, abych zareagoval. Zrovna jsem si koupil stejný foťák jako tázající a tohle mě taky zajímalo. Tázající podal slušný dotaz a dostal tu takový fuck up. Jak typické pro česko-slovenskou komunitu. Zkrátka malý český/slovenský človíček s vymatlanou palicí se opět projevil .
ehm..aky fuckup? schvalne som si tu debatu precital a je to klasicka technicka debata(v ktorej najdes odpoved na svoju otazku aj ty)..a k "fuckupu" ma teda setsakramentsky daleko..
 
close
2019-03-17 17:59:12+01
príspevok od: petrv
Otřesné chování. Nedalo mi to a zaregistroval jsem se, abych zareagoval. Zrovna jsem si koupil stejný foťák jako tázající a tohle mě taky zajímalo. Tázající podal slušný dotaz a dostal tu takový fuck up. Jak typické pro česko-slovenskou komunitu. Zkrátka malý český/slovenský človíček s vymatlanou palicí se opět projevil .
Súhlasím s fatality...skôr ako začneš hejtovať prečítaj si celé vlákno alebo svoje hejty ventiluj na politických fórach tam je teraz priestoru až až
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()