Hore
Fórum » Fotografujeme na film
 

fotopapiere efke

irisos
2011-07-08 22:45:13+02
chcel by som sa spytat ci ma niekto z pouzivatelov prakticke skusenosti s fotopaiermi znacky efke corvatskej vyroby.vraj sa podobaju starym papierom forte ktore boli u nas rozsirene za minuleho rezimu.ponuka ich firma scart a konkretne mi ide o papiere na barytovanej podlozke.nikdy som s nimi nerobil.z praktickej skusenosti poznam fomu ,ilford byvaly kodak a forte a potreboval by som surne nazvacsovat niekolko vystavnych zvacsnin. a momentalne multigradacny papier s ktorym mam skusenost nemaju .ponukli mi efke....vopred dakujem
 
panpriatel
2011-09-03 01:20:02+02
príspevok od: irisos
chcel by som sa spytat ci ma niekto z pouzivatelov prakticke skusenosti s fotopaiermi znacky efke corvatskej vyroby.vraj sa podobaju starym papierom forte ktore boli u nas rozsirene za minuleho rezimu.ponuka ich firma scart a konkretne mi ide o papiere na barytovanej podlozke.nikdy som s nimi nerobil.z praktickej skusenosti poznam fomu ,ilford byvaly kodak a forte a potreboval by som surne nazvacsovat niekolko vystavnych zvacsnin. a momentalne multigradacny papier s ktorym mam skusenost nemaju .ponukli mi efke....vopred dakujem
Cav!
Su to poprdeli papiere! Zatial najlepsie s cim som robyl. Velmi fajn cierna. Zvatsujem takmer len na ne... Mam na nom par celkom podarenych fotiek takze keby si chcel omrknut tak sa mi ozvy. Mame komoru v bratislave, zastav sa a pokecame!
 
Corvus
2011-09-03 07:31:45+02
matna verzia je super. velmi pekna a velmi hruba, skoro jak vykres (teda treba poriadne prat)

len su citlive na zasednutie od svetla, teda treba mat co najlepsie zatemnenu komoru a co najtmavsie cervene osvetlenie. oranzove je uplne zle.
 
PeterMarek
2011-09-03 08:48:21+02
príspevok od: irisos
chcel by som sa spytat ci ma niekto z pouzivatelov prakticke skusenosti s fotopaiermi znacky efke corvatskej vyroby.vraj sa podobaju starym papierom forte ktore boli u nas rozsirene za minuleho rezimu.ponuka ich firma scart a konkretne mi ide o papiere na barytovanej podlozke.nikdy som s nimi nerobil.z praktickej skusenosti poznam fomu ,ilford byvaly kodak a forte a potreboval by som surne nazvacsovat niekolko vystavnych zvacsnin. a momentalne multigradacny papier s ktorym mam skusenost nemaju .ponukli mi efke....vopred dakujem
Robil som s nimi veľmi málo ale nebol s nimi žiaden problém. Netreba sa asi ničoho obávať...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()