Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Štúdiová foto -tehotná žena

PePe
2008-09-24 11:23:51+02
Otázočku na vás všetkých. Má niekto nejaký dobrý trik na nafotenie tehotnej ženy ako aktu.Jedná sa mi hlavne o pokožku.Väčšinou ju majú tieto ženy bledú a žilkovanú (vidieť krvné riečište hlavne v oblasti pŕs a tým sa mení aj farebnosť snímky).Nieje to spôsobené zimou v at. Či sa to dá len zmeniť postprodukciou ? Ďakujem.
 
slavmiro
2008-09-24 11:39:31+02
z dialky, ak fotis celu postavu ci rezes niekde v nohach to nebude vidiet, zvlast na B&W fotografii. V postprodukcii sa da zmenit vsetko, otazka je kde je hranica chcenia pustat sa do takychto zmien. Ale nejaky lokalne patchovanie pokozky by mal zvladnut kazdy (klonovanie, zaplata atd.).
 
PePe
2008-09-24 11:48:30+02
Mno. Jasne ze v PS sa da vysantit.Len ci nemas nejaky trik (napr. s dermakolom :)) )Ten far. posun a zilky sa tykaju hlavne detailov kde sa moc rezat neda :) Ale dik za zastavenie sa.
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2008-09-24 12:00:46+02
Ak si vies dobre nasvietit objekt o to menej casu stravis v posprocese. Vsetko je o svetle a jeho zvladnuti.
 
slavmiro
2008-09-24 12:53:17+02
dobry pletovy a MakeUp krem, resp. tekuty puder je vec vyborna. Ale to je oblast co ja neovladam, skor manzelky a priatelky... :)
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2008-09-24 17:59:46+02
príspevok od: slavmiro
dobry pletovy a MakeUp krem, resp. tekuty puder je vec vyborna. Ale to je oblast co ja neovladam, skor manzelky a priatelky... :)
tazke manzelky hovoris? :) Ja som pocul ze mormoni uz polygamiu moc neuplatnuju :)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()