Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Kde su sirokaci, supinaci a krajinkari v celej svojej krase?

darklord
2008-09-28 13:09:02+02
Nejak ma mrzi, ze krajinkari nejak pomali pomizli z ephoto..nie je vidiet dostatok kvalitnych fotiek..najme skor sa taketo krajinky objavovali v foto dna a najlepsie hodnotenych foto..teraz sa krajinka ukaze raz za cas. Alebo sa krajinkari prevtelili do portretistov? lebo vela portretov sa zrazu v poslednom case objavuje v najlepsich foto..uz mi chybaju tie fascinujuce divy a zazraky prirody...zachrani niekto ephoto od monotonnosti v najlepsie hodnotenych fotkach dna?
 
2008-09-28 13:39:50+02
hehe, a ked boli krajinky, tak stale niekto pindal, ze same krajinky, potom same zvierata, teraz same portrety...to si nevyberies...proste je take obdobie, tes sa s portretov, vyzivaj sa v nich, uc sa z nich...pride cervena jesen a uvidis kolko tu ubde krajiniek :)

btw, a ty moj, ty co fotis? krajinu? :))))
 
shoks
2008-09-28 13:46:10+02
Podla mna je to tym, ze za krajinou treba chodit a portrety mozes fotit bez prilisnych narokov na pohyb. Nehovorim, ze su krajinky narocnejsie, lebo kazde ma to svoje, ale ked mas na fotenie malo casu, tak tazko pojdes hladat naladovky a striehnut na spravny okamih niekde v krajine...Toto moj nazor.

Inak ja teraz krajinky neoftim najma preto, ze so zlomenou nohou sedim doma a fotit mozem tak maximalne z okna. Keby bol zaujem o Petrzalske panelaky an sto sposobov, tak uz sa an tom pracuje :)
 
darklord
2008-09-28 13:57:59+02
azaziel: no teraz fotim portrety..ale len kvoli zauceniu sa pre jednu pracu ;)
a krajinky este budu..snad :)

shoks: to je skoda s tou nohou..ale keby si urobil cyklus s tymi panelakmi mohlo by to byt super..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()