Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Portret - Amatersky atelier

sankiakis
sankiakis ocenenie redakciou 2008-10-07 21:02:01+02
Chcel by som urobit par portretov pre priatelku na oznamko. Poradite mi par trikov ako by som sa toho mal chytit aby som sa aspon v niecom a kusok priblizil k k pro aletierovemu foteniu. Ci fotit len pri svetle okna alebo nejka umele svetlo...a podobne. nemam ziadne vybavenie, a teda, da sa urobit pekny portret aj bez neho? Ak ano ako?:) Dakujem za vsetky typy.
 
Ultra TXF
2008-10-16 14:28:10+02
príspevok od: sankiakis
Je, super rada dikes.. Len to s tym difuzerom som nepochopil:) AKy obal z kinofilmu? A da sa to aj niecim inym nahradit?
To je upravený ten mliečny plastový obal ,v ktorom sa predávajú klasické filmy .
Po jadnoduchej úprave ho nasunieš na zabudovaný blesk a máš ´difuzer´.
 
radoo
2008-10-16 21:48:26+02
príspevok od: sankiakis
Je, super rada dikes.. Len to s tym difuzerom som nepochopil:) AKy obal z kinofilmu? A da sa to aj niecim inym nahradit?
Ten plastovy valcek v ktorom je ulozeny film.
Ked ho das na stojato a rozrezes z hora az po dno, mozes to nasadit na vstavany blesk.
 
fefe1
2008-11-06 23:16:28+01
ked sa tu hovori o ´oznamkovej fotke´, ako sa da urobit napriklad 20 ks malych (klonov) fotiek na rozmer papiera 9x13 ?
 
miloshaaa
2008-11-07 09:54:49+01
no nasekaj to vo photoshope vedla seba.. a das si to vyvolat ako 9x13 :) uz od strednej skoly si takto riesim vsetky fotky do dokladov a aj rodinke :)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()