Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Foto súťaž

stevonoz
stevonoz 2008-10-23 17:56:17+02
Neviem či ste všimli ale zase máme tu užívateľa čo zakladá nové kontá len kvôli tomu aby ohodnotil svoje dve fotky. O ktoré fotky sa jedná? Pozrite ktorá fotka koľko komentov má a potom samy zistíte.
 
quintes
2008-10-23 21:23:26+02
admin, na koho narazas????!!!!!!
vojny??? pockaj, ja ti dam!!! s tankami na server!!!!!

:))))
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-10-23 21:28:47+02
Ale tie tanky su dobre :)
 
viator
2008-10-23 21:28:56+02
...čo k tomu dodať? Výstižné, mám rovnaký názor...
 
stevonoz
2008-10-23 21:30:27+02
admin možno naráža na mňa lebo ja som založil debatu na túto problematiku.

Takže verejne sa ospravedlňujem, ja nechcem žiadnu vojnu len trocha spravodlivosti. Ak je to problém tak ešte raz prepáčte.
 
Ultra TXF
2008-10-23 21:30:42+02
Úplne súhlasím.Nechápem ľudí,ktorí si sami sebe hodnotia fotku,možno potrebujú trochu uznania ,ale míňa sa to významu tohoto a podobných portálov.Cieľom uverejnenia fotky je ,aspoň pre mňa, názor druhých ,skúsenejších ohľadom kvality a prevedenia,ale aj neskúsených ohľadom impaktu,či sa všeobecne páči alebo nepáči,či zaujala.
Je ale možné ,že chce tú knihu silou mocou :)
 
quintes
2008-10-23 21:36:19+02
Este na zaver dodam, ze nikto tu nikoho nechce urazat, hanit, ani vyhadzovat, autor temy len zareagoval na skutocnost, ktora vznikla,a mozno ani nevedel, ake su pravidla sutaze, a ze komenty a body aj tak nepomozu, pretoze verim tomu, ze admin vidi to co aj my. Je to len konstatovanie tejto smutnej situacie, ktora tu bola,je a vzdy bude.
Prajem vsetkym fotografom s rovnym charakterom vela vela dobreho svetla...

P.S. nebojte sa, ja neodchadzam ;)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-10-23 21:38:12+02
Vobec nie. nenarazam na nikoho. Otvorit diskusiu je dobra vec, lebo sa vela veci vydiskutuje a ja si to vzdy so zaujmom precitam. A uz vobec to nie je problem.
Obcas vsak vojna prebieha v galerii, kde ako zbrane funguju komenty a nabojmi su body :) Ludia sa navzajom urazaju a ´odrazaju´ a uplne zbytocne. Kazdy ma pravo na nazor a tiez kolko ludi tolko chuti. Jedneho moze fotka fascinovat inemu sa nepaci. Autor si zase musi uvedomit, ze sa prezentuje verejne a teda musi pocitat aj s kritikou. Ak je konstruktvna - posunie ho dalej.Ale ved to su vsetko samozrejme veci. Takze ti vojny som myslel. :)
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2008-10-23 21:44:09+02
Ja by som tomu autorovi doprial ako vyhru knihu o fotografovani.. Ved kto iny, ked sa pozriete na tie fotky by ju viac potreboval.. :)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()