Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Herman DaMaR

maco02
2014-06-19 22:26:00+02
Nádherné fotografie od Herman DaMaR- z Jakarty. http://www.boredpanda.com/indonesian-village-photography-herman-damar/
 
Martin8101
2014-06-20 06:06:59+02
Pekne... ja som ho zrovna pred tyzdnom objavil na 500px...
 
tomis.ales
2014-06-22 15:34:35+02
Sorry ale tá manipulácia s pozadím ma kope do očí. Tam snáď nie je jediná normálna fotka (okrem poslednej). Umelo rozostrené pozadie..., pridané slnečné lúče za chlapcom, pritom žiaden šerosvit na zemi nevidím atd. Dve vyzerajú ako z ateliéru a na minimálne troch je použitý blesk a bohužiaľ je dosť vidieť. Vôbec mi to nepríde prirodzené, ani forma a ani obsah. Navyše je to všetko robené telelobjektívom, takže kontakt s fotenou osobou je nulový a dopad na mňa totálne prázdny. Tu na Ephote je človek, čo má z Indonézie desaťkrát lepšie fotky. Sorry Herman.
 
Martin8101
2014-06-23 06:09:16+02
príspevok od: tomis.ales
Sorry ale tá manipulácia s pozadím ma kope do očí. Tam snáď nie je jediná normálna fotka (okrem poslednej). Umelo rozostrené pozadie..., pridané slnečné lúče za chlapcom, pritom žiaden šerosvit na zemi nevidím atd. Dve vyzerajú ako z ateliéru a na minimálne troch je použitý blesk a bohužiaľ je dosť vidieť. Vôbec mi to nepríde prirodzené, ani forma a ani obsah. Navyše je to všetko robené telelobjektívom, takže kontakt s fotenou osobou je nulový a dopad na mňa totálne prázdny. Tu na Ephote je človek, čo má z Indonézie desaťkrát lepšie fotky. Sorry Herman.
No... takto som sa na to nepozeral. Skor idem najprv cestou impaktu... az potom mozno riesim sposob, akym to je urobene. Je jasne, ze fotky sustrojene a nie su to realne momentky, ale ze to je az takto vyumelkovane? Musim si viac vsimat
 
tomis.ales
2014-06-23 11:57:52+02
príspevok od: Martin8101
No... takto som sa na to nepozeral. Skor idem najprv cestou impaktu... az potom mozno riesim sposob, akym to je urobene. Je jasne, ze fotky sustrojene a nie su to realne momentky, ale ze to je az takto vyumelkovane? Musim si viac vsimat
No mne sa to na prvy pohlad pacilo, hned na to som si ale vsimol toho umelo rozostreneho pozadia, potom zvlastne priesvitnych listov na siestom snimku A az na koniec ten obsah. Napr chalan co sa skryva pod lopuchom pred dazdom. Na co? Sak je uz cely mokry Pokial nepotrebuje nieco ochranit pred vodou, je v Indonezii uplne zbytocne sa pred dazdom skryvat. Ked sme tam boli, dazd bol niekolko krat za den a zakazdym uplne teply. A je jedno ci je januar alebo jul
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()