Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Kurz fotografie

djpali
djpali 2009-01-16 02:26:16+01
Cafte, existuje niekde v BA alebo niekde v okoli nejaky kvalitny kurz fotografie aj s pripadnym certifikatom ? Chcel by som nieco absolvovat, najlepsie reklamna fotografia, fotografia priestorov. Btw. nechcem sa ucit o zastaralych aparatoch a vyvolavat filmy v atelieri, atd... Chcel by som nieco aktualne - modernu fotografiu s dig.zrkadlovkou atd... (NIC PROTI STARYM APARATOM A METODAM)...
 
viator
2009-01-17 20:38:38+01
Sám vlastním živnostenský list na fotografické práce (bez odb. vzdelania a akýchkoľvek kurzov). Kurzy obsažné a kvalitné (v akejkoľvek forme) však považujem za vysoko osožné...
 
PePe
2009-01-17 20:52:18+01
príspevok od: djpali
ja sa nechcem ucit fotit, ako samouk fotim 5 rok a mal som 6 roznych aparatov, teraz mam svoj styl a svoje nazory a tak mi to vyhovuje. Niekedy prave vdaka stylu ktory si vytvoris sam si v tejto oblasti zaujimavy pre okolie, ale to je kazdeho osobny nazor, mne slo len o to ze som ´niekde bol´ u niekoho to vytvara dojem ze si fakt profesional, nechapem ludi a hlavne staru generaciu
Nechapem?
´Chcel by som nieco aktualne - modernu fotografiu s dig.zrkadlovkou atd...´ akoze chcem sa ucit a potom
´ja sa nechcem ucit fotit, ako samouk fotim 5 rok a mal som 6 roznych aparatov...´
Vysvetlis mi to pls :)))
 
bear
- moderator
2009-01-17 23:01:47+01
príspevok od: djpali
Jasne, je to len imidzova vec, fotim uz 5 rokov, z toho rok radoby poloprofesionalne, mam kvalitne vybavenie a odfotenych radovo 13 hotelov aj s modelkami. Kazdopadne ako som postupne zistil kazdy sa spytal ci mam nejaky kurz, nejaky certifikat, a sere ma ze ho nemam ked to je pre ´nich´ dolezite. Bavime sa hlavne o majitelkoch roznych kapacit a inych firiem kde fotim, ktory su stale stara generacia a nieco to pre nich znamena.
ist na nejaky kurz zo skusenym lektorom moze byt dobre aj pre profika, mozno obkukas nejaky zlepsovat. Certifikatom neverim, doteraz som nikde nemusel vytiahnut ani vysoksky diplom:-)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()