Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

sport - autocross

T0nn011
2009-03-11 01:50:42+01
chcem sa spytat ako najlepsie cvaknut prijemne "akcne" reportazne fotky... sport som fotil asi len raz a nic extra to nebolo a bolo to davno...a mam mozno si to ist vyskusat tak by som cel helfnut kde sa mam chytit.. nemam nejaku milionovy vybavicku na taketo profi fotky... klasika setovy 18-55mm (s ktorym to asi nema vyznam hh- jedine v boxoch) a potom klasika setak 55-200mm a potom 50-135 f2,8 ... pripadne externy blesk SB800... (budem mat pristup k trati) viem ze stymto nespravim zazraky ale ako zacat? diky za info
 
Kveto
2009-03-11 01:54:02+01
vygoogli si fotky a skúšaj v športe je dobré zobraziť dynamiku, ale nie je to dogma, takže máš mnoho možností. Čo sa týka techniky nič sa neboj, začať s tým môžeš.
 
dodo_bb
2009-03-11 08:25:21+01
S technikou sa netráp, ako hovorí Kveto prejdi si stránky športových fotografov a choď na preteky. Ak ťa bavia autíčka, inširáciu nájdeš napríklad na portáli autosportfoto.sk. A veľmi dobre sa dá fotiť napríklad v Krupine - http://www.hobbyautocross.sk/, tam nemajú problém, dostaneš sa ž k trati, alebo Oslany - stránky www.wrcecko.sk, a hlavne foť. A hoď to sem nech Ti to skritizujeme :-)))
 
T0nn011
2009-03-11 13:41:16+01
príspevok od: dodo_bb
S technikou sa netráp, ako hovorí Kveto prejdi si stránky športových fotografov a choď na preteky. Ak ťa bavia autíčka, inširáciu nájdeš napríklad na portáli autosportfoto.sk. A veľmi dobre sa dá fotiť napríklad v Krupine - http://www.hobbyautocross.sk/, tam nemajú problém, dostaneš sa ž k trati, alebo Oslany - stránky www.wrcecko.sk, a hlavne foť. A hoď to sem nech Ti to skritizujeme :-)))
jj oki pokukaaam... hej hej do oslian by som mal ist sa pozriet.. bo dvaja kamarati tam budu jazdit.. niesom cisto typ autickar.. ale cem to vyskusat co to da:) este som zvedavy na pocasie bo nejak to dobre zatial nevyzera..inak som z PE... no a ak si budem mysliet ze sa mi ´podari´ aspon jedna fotka tak hej pridam...:)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()