Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

spavaju fotografi so svojimi modelkami?

Mikael
Mikael 2009-03-21 18:53:00+01
tak co stava sa vam to? ako casto? ja teda s tym ziadne sikusenosti nemam len by ma to zauimalo ci sa mam tesit :D ale zda sa mi to logicke byt sam v atelieri s krasnou modelkou moze sa stat hocico
 
Strhak
2010-02-21 17:24:21+01
príspevok od: Ultra TXF
Inak trochu mimo tému .
Celkom chápem,že takmer všetci alebo možno všetci módni návrhári sú teplí .
Predstav si ,že si v hale,kde sa okolo teba pri prezliekaní na módnej prehliadke motá 30 najkrajších žien na svete nahých :) Ne.eblo by ťa ?
Je.núť by ma asi nej.blo ale buď by som mal tie nepevnejšie gate na sebe alebo skončil v kriminále :-DDD
PS. raz som fotil sporo odetú kamarátku no fakt pekná, pri fotení bola tak veselá nálada že som na to ani nepomyslel. Nafotilo sa čo sa malo a ona išla domov bez ujmi. Ja som potom tri dni hrešil za počítačom keď som to upravoval, nemám rád post proces ;-)
 
delfinmsvk
2010-02-21 18:13:09+01
No chcel by som z toho vidieť video :-D
 
Ultra TXF
2010-02-21 18:17:33+01
To som si nie celkom istý,lebo tie diamanty by ma lákali.Predstav si tú zostavu čo by si mohol mať za jeden ,dva kúsky :)
 
delfinmsvk
2010-02-21 18:42:56+01
príspevok od: Ultra TXF
To som si nie celkom istý,lebo tie diamanty by ma lákali.Predstav si tú zostavu čo by si mohol mať za jeden ,dva kúsky :)
Asi ta nepoteším a bude to zniet divoko ale ti poviem že som mal už v ruke diamant/y a vobec ma nelákalo.Mne sa páčili tam kde boli,tam kde sú.A neveril som že je to diamant a tak som s ním poskrabal sklo na mojich hodinkách.Dájú sa naist aj na slovensku ale kedže je to tuším niečo také protizákonné tak..tak.A po dalšie sklíčko už mám nové to prasklo...
 
immortal20
2010-02-22 07:04:16+01
príspevok od: Ultra TXF
Fotografi nielen ,že spávajú s modelkami,ale často aj s modelmi :)
hej je to jedna ***** banda :-D
 
ywen
2010-02-22 14:07:15+01
MAL SA RADSEJ OPYTAT ´ SPAVAJU FOTOGRAFI SO SVOJIMI FOTOAPARATMI ? ´... ked uz chcel odlahcit temu:)))). Ciste pocestna tema o tom kolki si berieme fotak aj do postele :)))Alebo aspon s batohom pri posteli ..
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()