Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Web galérie

HUGO7
HUGO7 2009-05-06 19:46:04+02
Aké programy používate na vytváranie web galérii a prezentácii? Robíte si to sami alebo si to nechávate niekomu urobiť ? Aké máte skúsenosti s programami na vytváranie web stránok ktoré sú prístupné na webe zadarmo - resp. za minimálny poplatok.
 
wayne
2009-05-07 12:50:10+02
príspevok od: Duny
Ked urobim printscreen tak si ju ulozim :)
:)))) dobry argument ze ma to nenapadlo... :) som pozeral tu tvoju galeriu, celkom sa da, pomaly aj ja hladam nieco, publikovatelne (relativne) fotky sa zbieraju...
 
Duny
2009-05-07 12:59:47+02
príspevok od: wayne
:)))) dobry argument ze ma to nenapadlo... :) som pozeral tu tvoju galeriu, celkom sa da, pomaly aj ja hladam nieco, publikovatelne (relativne) fotky sa zbieraju...
Mne sa to paci tiez preto v tom robim, je to jednoduche na obsluhu a tiez web je jednoduchy. Mam rad jednoduche prehladne weby :).
Ale ked raz budem velky :D tak si dam urobit vlastnu paradnu flash stranku :)
 
atik
2009-05-07 13:14:25+02
ani neviem, ci existuje na svete vacsia zhovadelost, ako je stranka vo Flashi :) Este ked je aj hudba na pozadi... to mi uz len respirator pomoze... fotky sa daju kradnut, nech su stranky v comkolvek. kto chce, sposob si najde.
 
wayne
2009-05-07 13:25:55+02
príspevok od: atik
ani neviem, ci existuje na svete vacsia zhovadelost, ako je stranka vo Flashi :) Este ked je aj hudba na pozadi... to mi uz len respirator pomoze... fotky sa daju kradnut, nech su stranky v comkolvek. kto chce, sposob si najde.
existuje :) stranka v silverlighte co je format MS ako odpoved na Adobe Flash :)))))
 
Duny
2009-05-07 13:26:42+02
Mas pravdu, niektore flash stranky su zhovadele ale najdu sa vynimky. Nejaky nenapadny nevycackany flash. Mne sa velmi paci napr. http://www.difrusciaphotography.com/ kde je kombinacia flashu a html.
Samozrejme na flash treba aj dobry net.
 
atik
2009-05-07 16:03:31+02
príspevok od: wayne
este taka otazka z ineho kuta co sme nedavno riesili s kolegom, viete o nejakej flashovskej free galerii? flash kvoli nemoznosti ukladat fotky z galerie. da sa sice na kazdu dat ramcek alebo nejaky tag ale to uz nie je ono
myslis nejaky program co ti z fotiek spravi flash galeriu, ktoru si len upnes na stranku, alebo nejaku online web galeriu, kde si spravis konto a je spravena vo flashi?
aj napr. http://jalbum.net/ ma myslim nejake templaty co ti vygeneruju flash stranku. Ale sustredil by som sa aby ten web bol pekny, jednoduchy a prehladny. Mne sa hrozne paci galeria riesena cez lightbox (http://www.huddletogether.com/projects/lightbox/) tak ako to je aj tu na ephoto.sk, mozes si vybrat ci ho chces cez flash alebo JS. Stranku ako celok by som, ako bolo spominane vyssie, riesil cez wordpress...
 
marianjakubek
2009-05-07 16:16:55+02
flashové web foto galérie budeme mať v ponuke max. do jedného mesiaca, je možné to potom zakúpiť ako balík s vlastnou doménou sk, alebo com... budú jednoducho editovateľné užívateľom a nekomerčné licencie budú od 50 EUR (nie je to reklama, len odpovedám)... ;) pekný deň prajem všetkým
 
wayne
2009-05-07 17:51:16+02
vdaka za tipy ak bude viac casu popozeram
 
landov
2015-05-31 12:12:03+02
Zdravim, neporadi niekto ci sa da z Lightroomu priamo vytvorit webgaleria, ktora sa da priamo uploadovat na privatnu webstranku/galeriu vytvorenu cez EPHOTO.SK ?

Resp. co je pouzitelne, aby to komunikovalo priamo z Lightroomu ?
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()