Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

fotenie aktov

jake
2009-05-12 22:33:25+02
nuz dufam, ze toto vlakno nevyznie divne ale mam zakzku na fotenie aktov a nie som v tom zrovna profik, ti co fotite tento zaner, viete poradit aky postup na to? a ako povedat kulturne dievcine napr. podprsenku dole a podobne, dik za rady
 
jake
2009-05-12 22:38:25+02
myslim teda ako profesionalne rady, s dobrym umyslom kdze ocakavam vysldne foto ako prezentacie krasy a fantazie
 
duroslav
2009-05-12 22:45:17+02
To jej akože samej netrkne keď ide fotiť akty, že sa to robí bez spodného prádla? :-) Každopádne by si ho mala vyzliecť určitú dobu pred fotením, nech nemá na tele odtlačky a ty ako gavalier by si mal na tú dobu ponúknuť aspoň župan.
 
jake
2009-05-12 22:48:14+02
príspevok od: duroslav
To jej akože samej netrkne keď ide fotiť akty, že sa to robí bez spodného prádla? :-) Každopádne by si ho mala vyzliecť určitú dobu pred fotením, nech nemá na tele odtlačky a ty ako gavalier by si mal na tú dobu ponúknuť aspoň župan.
nuz ked som fotil prvy raz tak bolo napatie a ostych, nebola divcina profi modelka co s tym nema problem a teraz chce kamarat nafotit frajerku na pamiatku lebo ma ku mne on aj ona doveru - a teraz co? ... inac fotim v exterieri lebo atelier nemam ale zase viem o par krasnych miestach na fotenie - chcem povedat, ze ma potrapila psychika co tej babe povedat
 
zdenoxl
2009-05-12 23:03:04+02
Ty ´jake´ , daj vediet kedy pojdes fotit, rad Ti budem robit asistenta a hned sa aj nieco priucim! :-))
 
jake
2009-05-12 23:06:56+02
nuz obavam sa ze treba profesora a nie asistenta, ale budem na teba pamatat - a isiel by si aj keby to boli nemecke dochodkyne na nuda plazi?
 
zdenoxl
2009-05-12 23:12:49+02
príspevok od: jake
nuz obavam sa ze treba profesora a nie asistenta, ale budem na teba pamatat - a isiel by si aj keby to boli nemecke dochodkyne na nuda plazi?
Nuz kazda skusenost je skusenost...:) Ale radsej nieco mladsie.
 
jake
2009-05-12 23:16:52+02
príspevok od: zdenoxl
Nuz kazda skusenost je skusenost...:) Ale radsej nieco mladsie.
inac rad by som pofotil okrem peknych modeliek aj zeny, ktore sice nevyzeraju dobre, maju vyssi vek ale tuzia mat pekne fotky a hanbia sa za to ako vyzeraju, proste dodat trochu zivota a povzbudenia, ze zivot je krasny - lebo prva otazka byva: a ako budem vyzerat? kedze mi manzelka bude robit vizazistku, tak hadam sa baby rozkecaju a uvoni sa to a mne sa nebudu potit ruky
 
jaroa
2009-05-12 23:23:09+02
príspevok od: jake
nuz obavam sa ze treba profesora a nie asistenta, ale budem na teba pamatat - a isiel by si aj keby to boli nemecke dochodkyne na nuda plazi?
ako nechcem sa vtierat,ale .....viac hlav viac rozumu...zoberte aj mna...
 
viking81
2009-05-12 23:24:17+02
takymto tempom to bude ephoto stretavka ;-) len co by na to dotycna modelka :)
 
jake
2009-05-12 23:30:21+02
príspevok od: viking81
takymto tempom to bude ephoto stretavka ;-) len co by na to dotycna modelka :)
to teda fakt neviem co by na to povedala modelka bez skusenosti - asi by si okolie myslelo za sa ide tocit film Kraska a Zvery, druha cast
 
zdenoxl
2009-05-12 23:49:51+02
príspevok od: jake
inac rad by som pofotil okrem peknych modeliek aj zeny, ktore sice nevyzeraju dobre, maju vyssi vek ale tuzia mat pekne fotky a hanbia sa za to ako vyzeraju, proste dodat trochu zivota a povzbudenia, ze zivot je krasny - lebo prva otazka byva: a ako budem vyzerat? kedze mi manzelka bude robit vizazistku, tak hadam sa baby rozkecaju a uvoni sa to a mne sa nebudu potit ruky
To je myslim dobry napad. Manzelka by Ti mozno pomohla nejake pozhanat. A myslim, ze v dnesnej dobe obava o to ´ako budem vyzerat´ uz neni potrebna, v grafickom editore sa da skoro z kazdej urobit modelka. A samozrejme, dobra vizazistka je zaklad uspechu:)
 
2009-05-13 00:24:56+02
ak chce fotit celu postavu - nohavicky a podprsenku aspon hodinu, idealne 2-3 pred fotenim dole, aby neboli otlacky. nech si da nejake volne teplaky a tricko pohodlne. tiez nech nesedi zhrbena - na bruchu sa robia tiez pasiky aj ked nie je tucna.
make up sa zide vzdy, ak ho vies aplikovat, tak mas usetrene hodiny prace v photoshope. a nehovorim len o tvari. dobrym nalicenim dokazes urcite partie potlacit, inym dodat viac ´focusu´. standardne sa muzskym modelom ´modeluju´ svaly.
ak sa hanbi, tak jej nalej alko. bublinky zaberaju vzdy. + jej povedz, nech si prinesie hudbu, ktora sa jej paci - bude viac uvolnena. pri pohariku pred fotenim preberte, ake sa jej pacia fotky, ake by chcela mat a potom to uz pojde same ;)
 
zdenoxl
2009-05-13 00:42:34+02
príspevok od:
ak chce fotit celu postavu - nohavicky a podprsenku aspon hodinu, idealne 2-3 pred fotenim dole, aby neboli otlacky. nech si da nejake volne teplaky a tricko pohodlne. tiez nech nesedi zhrbena - na bruchu sa robia tiez pasiky aj ked nie je tucna.
make up sa zide vzdy, ak ho vies aplikovat, tak mas usetrene hodiny prace v photoshope. a nehovorim len o tvari. dobrym nalicenim dokazes urcite partie potlacit, inym dodat viac ´focusu´. standardne sa muzskym modelom ´modeluju´ svaly.
ak sa hanbi, tak jej nalej alko. bublinky zaberaju vzdy. + jej povedz, nech si prinesie hudbu, ktora sa jej paci - bude viac uvolnena. pri pohariku pred fotenim preberte, ake sa jej pacia fotky, ake by chcela mat a potom to uz pojde same ;)
Vidiet, ze z Teba hovoria skusenosti!
 
hasik
2009-05-14 15:14:13+02
ja som fotil vela aktov vzdy som sa spraval ako by ani vyzlecena nebola najprv som ukazal nejake pekne ale naozaj pekne foto isli sme to opakovat a ked sa uvolnila uz som tvoril ja a este sa mi stalo skoro vzdy ze ked prisla s priatelkou tak ta ju povzbudzovala a pomahala pri foteni a to uz sa vobec nehambila
 
jake
2009-05-14 15:37:28+02
príspevok od: hasik
ja som fotil vela aktov vzdy som sa spraval ako by ani vyzlecena nebola najprv som ukazal nejake pekne ale naozaj pekne foto isli sme to opakovat a ked sa uvolnila uz som tvoril ja a este sa mi stalo skoro vzdy ze ked prisla s priatelkou tak ta ju povzbudzovala a pomahala pri foteni a to uz sa vobec nehambila
toto sa mi pozdava, dik za navod
 
mojco
2012-10-12 10:17:03+02
Ja viem, že trošku neskoro Ale, ako to celé dopadlo? To ma zaujíma.
 
Sima007
2022-08-28 12:30:37+02
Zdravím!
Koľko by ste mi zaplatili za fotenie aktov? Fotenie môjho tela.
Písať, prosím, na mail: simonkam123@centrum.sk

Ďakujem.
 
B.C.
2022-08-28 14:12:26+02
 
Fuser
2022-08-29 23:07:54+02
príspevok od: Sima007
Zdravím!
Koľko by ste mi zaplatili za fotenie aktov? Fotenie môjho tela.
Písať, prosím, na mail: simonkam123@centrum.sk

Ďakujem.
No, ide o to ako vyzerá modelka a ako sa snou pracuje. Ked fotku potom "nepredam", lebo nebude o to zaujem ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()