Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

MINI LAB v BA

HUGO7
2009-09-09 15:44:55+02
Nechcem robiť nikomu reklamu ale bol som vyskúšať www.fotopoint.sk ..... a môžem len odporučiť, kvalita výborná a farby sú úplne verné s tým ako mám skalibrovaný monitor. Je to úplne super a myslím že aj ceny sú fajn. 16ks formát A4 hotové do 30 min
 
Pixxel
2009-09-09 21:57:37+02
ani nerob ziadnu reklamu, ja som vcera otvoril temu fot.o/point vs. eve.rest.foto a admin ma okamzite zrusil - iba jednu reakciu dostala tema, cenzura aj na tomto portali existuje.
Dovolia skriepky canon versus nikon, ale foto.point vs everest.foto uz nie...
 
HUGO7
2009-09-09 22:12:00+02
a aj ti to niekdo nejak zdovodnil?
 
gintonik
2009-09-09 22:26:26+02
Skoda, ze nie su dôsledni. Spomenieš Nikon a okamžite by to zmazali.
 
Pixxel
2009-09-10 00:50:37+02
príspevok od: HUGO7
a aj ti to niekdo nejak zdovodnil?
Pre seba (voči svojmu svedomiu) som to riešil spôsobom ´systém´ to ´zmazal´, a nechcem to riešiť cez admin-a, lebo:
a) nemám na to čas
b) nemám na to chuť
c) je to ´citlivá´ téma
d) oba tábory sú zastúpené v tomto portáli cez nejaké ´nicknames´
e) a teraz čakám, kedy bude zrušený môj ´account´
f) lebo v prvom rade ide iba o peniaze aj pre portál
g) tentokrát si urobím screenshot, aby sme mali o čom hovoriť - (pre admina)

pixxel
 
Pixxel
2009-09-10 00:53:42+02
dúfam, že ´cenzori´ už spia, screenshot mám (správa pre amdin-a, ak by ma chcel O5 zablokovať)
 
Pixxel
2009-09-10 01:03:18+02
*admin-a
** ak by chcel O5 tému zablokovať
- opravujem
 
velky_brat
2009-09-10 08:40:43+02
Nemaj strach sudruh obcan. Velky Brat vsetko sleduje a zaznamenava!
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-09-10 09:08:28+02
zase vlakno ktore pokracuje mimo temy. Priatelia ´dovolte´ prevadzkovatelovi tohto portalu. aby sa rozhodol, ktore vlakno povazuje za reklamu a ktore nie. Zijeme z toho a je to nase pravo sledovat skrytu reklamu a mazat ju (pokial sa tak rozhodneme). Nie je to cenzura, ale prirodzena ochrana reklamenho priestoru. Kazda z firiem, ktora sa tu takto pokusala v minulosti zadarmo inzerovat zije zo svojho biznisu, predpokladam, ze vam zadarmo napr. fotky nevytlacia. A aj za reklamu sa plati, prinasa im to predsa zakaznikov. Vlakno som zaregistroval uz vcera, niektore taketo vlakna ponechavame po porade (ak maju priniest efekt citatelom). Pokial vsak bude smerovat diskusia nikam a o nicom zmazem ho. Mimochodom nepamatam si mazanie vlakna nikon vs. canon, pokial bolo zmazane tak asi preto, preco bude asi zmazane aj toto vlakno - diskusia uz nebola k teme.
 
HUGO7
2009-09-10 10:11:02+02
len som chcel informovat o novom labe a ich kvalite, nakoľko viem že ich nie je veľa....chapem že z reklamy žijete
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-09-10 11:35:06+02
príspevok od: HUGO7
len som chcel informovat o novom labe a ich kvalite, nakoľko viem že ich nie je veľa....chapem že z reklamy žijete
moja reakcia nebola na vlakno, ale na diskusiu, ktora sa rozprudila mimo temy - o cenzure. Vlakno som si vsimol hned po zalozeni. Ponechali sme ho prave kvoli temu, ze sme ocakavali diskusiu o skusenostiach s minilabmi, pripadne nejake dalsie reakcie, ktore by pomohli ostatnym. Diskusia, ktora vznikla nie je ziadnym prinosom (mozno len pre diskutujucich).
 
quintes
2009-09-10 11:42:51+02
zaujímavé, akým metrom sa mažú niektoré vlákna, ktoré sú mimo tému a ktoré neprinesú čitateľom žiadnu radu, skúsenosť, a prehľad o úžívateľoch tohto fóra :-)
tak a teraz sa môže zmazať toto :-)
 
Marcel Rebro
2009-09-10 13:24:52+02
tak ja sa spytam k veci a zachranim vlakno aj svetovy mier : neviete co je s everestfoto? na stranke este stale visi info o ´technologickej prestavke´ kontakt cez skype chat neuspesny ... mam tam este zopar predplatenych minut ktore by som rad prevolal :(
 
PeterMarek
2009-09-10 13:43:16+02
Fotopoint má najlepšie predpoklady stať sa dôstojným nasledovníkom everestu. Má na to personálne aj technologické predpoklady. Na BA (a asi aj SK) pomery používa unikátnu technológiu a tak každy kto si všimol, že fotka z ´bežného minilabu´ mu nevyhovuje a fotka z inkjetky doma na stole je pridrahá je ´suchý lab´ dobré riešenie...

Ad, technologická prestávka - žiaľ na toto neviem odpovedať ale ľudia čo sú teraz vo Fotopointe odtiaľ odchádzali poslední, tak možno už aj zhasli...
 
PeterMarek
2009-09-10 13:44:06+02
Opýtajte sa vo Fotopinte - budú vedieť viac...
 
Marcel Rebro
2009-09-10 13:54:29+02
príspevok od: PeterMarek
Opýtajte sa vo Fotopinte - budú vedieť viac...
OK dakujem za informaciu. Neprevolane minuty sa asi neprenasaju ze?
Nevadi, nie je to az take zle ako mat kupene letenky SkyEurope a listky na koncert Jacksona v Londone ;-)
 
PeterMarek
2009-09-10 13:56:58+02
Opýtajte sa - myslím, že niečo vymysleli, tak aby boli všetci spokojní...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()