Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

foto úprava

DApho
2009-12-07 16:53:23+01
Chcel by som urobyť asi niečo takéhoto typu http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-skola/pribeh-fotografie/lietajuca-cukraren/ no viem že to je dosť namáhava práca s vrstvami , mám photoshop cs3 a skúšal som to už viac krát no ani raz sa to na to čo s toho malo vzniknúť nepodobalo.Keby to vedel niekto popísať ešte podrobnejšie tak vopred ďakujem....
 
DApho
2009-12-07 16:54:11+01
sry náhodou som to zaradil medzi svadobnú fotografiu...
 
Cako
ocenenie redakciou 2009-12-07 17:03:20+01
no podla mna to nie je nic tazke...neviem co na tom treba podrobnejsie popisat...musis len cvicit :) vela tutorialov najdes napr. aj na obycajnom youtube,tam som nieco odkukal aj ja.Aj ked tam toho nevidno vela,ale da sa :)
 
DApho
2009-12-07 18:01:13+01
príspevok od: Cako
no podla mna to nie je nic tazke...neviem co na tom treba podrobnejsie popisat...musis len cvicit :) vela tutorialov najdes napr. aj na obycajnom youtube,tam som nieco odkukal aj ja.Aj ked tam toho nevidno vela,ale da sa :)
dík pozrem sa aj tam
 
Nephizis
2009-12-16 09:38:54+01
Mne sa to vôbec nepáči, vyrezať vieš a spojiť layer dokáže aj mimino + jeden efekt a pár brushov...

Skus na Googli-Photoshop cs3 tutorials a pohrabeš sa a nájdeš také návody a obrázky,že si cvrkneš ;)

Veľa zdaru ☺
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()