Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

kriminalny fotograf

chevco
chevco 2010-01-12 17:37:38+01
ahojte chcel by som sa spýtat ako sa vola policajt popripade (odvetvie) ktorý foti rozne miesta zlocinu popripade nehody aut vykradnutie objektov atd. dakujem
 
spacebar
2010-01-13 20:39:47+01
Neviem co presne ocakavas ze yb si tam fotil kedze sa jedna len o dokumentarnu oftografiu oni nepotrebuju mat odfotenu nabojnicu leziacu na zemi v rozliseni 25MPx..im staci ze to cvaknu obycajnym kompaktom...
 
roboxx
2010-01-13 20:46:12+01
Ja studujem aplikovanú biológiu medzi odbormi v profile absolventa je aj forenzná veda,
je to odvovodnitelne aj tým ze fotenie týchto vecí nie je o kompozicíí alebo impakte :-)
ale o dokonalej znalosti anatomie ludskeho tela...
 
Ferdo
2010-01-13 21:21:17+01
príspevok od: spacebar
Neviem co presne ocakavas ze yb si tam fotil kedze sa jedna len o dokumentarnu oftografiu oni nepotrebuju mat odfotenu nabojnicu leziacu na zemi v rozliseni 25MPx..im staci ze to cvaknu obycajnym kompaktom...
presne tak, kriminalky CSI je jedna vec.. a tvrda slovenska realita druha vec :D
 
immortal20
2010-01-14 07:18:00+01
príspevok od: conan7
ale Slavo ver mi tam to neexistuje že chcem to dokázať tak sa tam dostanem...sme rovní a rovnejší veď vieš :)
nemyslim si ze by tam bolo NEMOZNE sa dostat a ak si myslis ze jedine so ZNAMOSTAMI tak je to tvoj nazor ktory ti neberem ... podla mna vsade sa da dostat ... ked sa velmi chce
 
Martin P
2010-01-14 07:54:20+01
príspevok od: immortal20
nemyslim si ze by tam bolo NEMOZNE sa dostat a ak si myslis ze jedine so ZNAMOSTAMI tak je to tvoj nazor ktory ti neberem ... podla mna vsade sa da dostat ... ked sa velmi chce
ale ked si sprosty jak palica a nespravis skusky a nevies to alebo nemas uz ked sa tam dostanes vysledky studijne tak ti nepomoze ani svatena voda a ani 120 tlaceniek a silna vola,
a ked to nahodou skoncis tak v praxi ta velmi rychlo nakopu a daju ta robit nieco ine kde neurobis tolko skody popripade sa s tebou rychlo rozlucia
silna vola niekedy nestaci a niekdy je aj prekazkou ku stastnemu a spokojnemu zivotu jedinca a zivotom v jeho okoli atd
 
immortal20
2010-01-14 17:26:05+01
ved samozrejme ... myslel som to pripravou to chcenie dufam ze si to nepochopil inak
 
Martin P
2010-01-14 18:07:54+01
príspevok od: immortal20
ved samozrejme ... myslel som to pripravou to chcenie dufam ze si to nepochopil inak
jo moze byt
dohodnut sa da vzdy
 
conan7
2010-01-14 18:17:30+01
príspevok od: immortal20
nemyslim si ze by tam bolo NEMOZNE sa dostat a ak si myslis ze jedine so ZNAMOSTAMI tak je to tvoj nazor ktory ti neberem ... podla mna vsade sa da dostat ... ked sa velmi chce
v dnešnom svete (žeby aj na Slovensku?) na prvé miesto, nie len čo sa týka policajnej akadémie, by som dal korupciu, úplatky, známosti, lobbizmus až potom môže nasledovať to chcenie :)
 
coola
2010-01-18 01:24:18+01
Rozhovor s jednym takymto pankom, sice z usa> http://www.popphoto.com/Features/Behind-The-Lens-Of-A-CSI-Photographer
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()