Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

STREET foto motivacia

Tig3r
Tig3r 2010-01-15 15:57:31+01
cafte, co vas motivuje pri street foto? ako to zvladate? vcera som bol rozbehnuty ze pojdem co-to pofotit, ale skoncil som akurat tak pri cvakani budov, jednoducho som sa neodvazil skakat pred ludi na ulici.. pritom nemam ziadny problem s odhodlanim alebo drzostou, len mi to jednoducho pride blbe a mam strach, ze mi hned prvy vynada, bude ma nahanat, atd :) to, ze budem vyzerat divne ma vonkoncom netrapi, skor len reakcia tych ludi.. ako to riesite vy? ake bolo vase prve street fotenie? fotite niekto v TRNAVE? co ludia? ako riesite konflikty, mali ste uz nejake? vsetky tipy rad uvitam, kedze som o tom nenasiel ziadne dobre clanky, vdaka :)
 
Palso
2010-01-16 11:48:10+01
Začína to vyzerať tak, že tu fakt nikto nemá pozitívne skúsenosti a každého niekto naháňal alebo sa mu vyhrážal =D
 
zajo
2010-01-16 12:06:11+01
príspevok od: Palso
Začína to vyzerať tak, že tu fakt nikto nemá pozitívne skúsenosti a každého niekto naháňal alebo sa mu vyhrážal =D
No ja som fotil vo Viedni (na workshope) a v Prahe (kde zijem) a zatial ani jedna negativne minimalne slovne prejavena reakcia.. Obcas nejaky neprijemny pohlad, ale vzdy fotim tak, aby mali sancu nieco povedat, ak nepovedia, tak to beriem, ze suhlasia :) Ale vo velkej vacsine su to reakcie hanblive alebo pozitivne.

P.S. Uz sa tesim na workshop do Budapesti
 
maTTo_corp
2010-01-16 12:09:35+01
ja idem dnes...uvidím či niečo vyjde, napíšem ako som dopadol :)

...inak ja zasa nemám ani jednu vyslovene zlú skúsenosť....mne zatiaľ nikto nepovedal nech ho nefotím :P....a kým mi to niekto nepovie tak fotím ďalej a nič nemažem....
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-01-16 12:42:28+01
áno dobré skúsenosti ale všetko boli spomenuté veľké mestá ako ba praha budapešť viedeň košice kde je normálne v meste stretnúť 100 fotografov ale dajte že stará turá bánovce nad bebravou alebo čadca inak matto teším na dáku dobrú košickú streetku
 
maTTo_corp
2010-01-16 12:53:32+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
áno dobré skúsenosti ale všetko boli spomenuté veľké mestá ako ba praha budapešť viedeň košice kde je normálne v meste stretnúť 100 fotografov ale dajte že stará turá bánovce nad bebravou alebo čadca inak matto teším na dáku dobrú košickú streetku
...pre teba som Maťo ;D...nj snád vyjde niečo :)
 
leto
2010-01-16 14:05:28+01
na včerajšej stretávke sme veľa rozprávali o street fotografii,a bol tam náš a vaš kolega ONEHALF,pán fotograf na na túto kategoriu,jeho stránka www.streetphoto.sk oplatí sa pozrieť,,, :))))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-01-16 14:16:04+01
príspevok od: leto
na včerajšej stretávke sme veľa rozprávali o street fotografii,a bol tam náš a vaš kolega ONEHALF,pán fotograf na na túto kategoriu,jeho stránka www.streetphoto.sk oplatí sa pozrieť,,, :))))
tuším si už viac promotér ako fotograf :)
 
leto
2010-01-16 14:18:22+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
tuším si už viac promotér ako fotograf :)
o Bože,dúfam že len to nie,,, :)))) asi musím rýchlo niečo pridať :)
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-01-16 14:23:55+01
príspevok od: leto
o Bože,dúfam že len to nie,,, :)))) asi musím rýchlo niečo pridať :)
naj by bola daka streetka zo včerajšieho večera alebo skôr noci že posledný odchádzajú alebo si robil len konferenciera :)
 
leto
2010-01-16 14:49:55+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
naj by bola daka streetka zo včerajšieho večera alebo skôr noci že posledný odchádzajú alebo si robil len konferenciera :)
skôr toho promotéra a agitátora ako fotografa,na to tam boli iný borci,ale ak by si chcel vidieť aj interierovú streetku zo Slovak Pabu,tak Polal má,dufam aj dá :))))
 
maTTo_corp
2010-01-16 15:45:25+01
...no dnes som sa na to asi nejak necítil resp som nič a nikoho zaujímavého nevidel takže som nespravil ani cvak....aj také sú občas dni :P
 
leto
2010-01-16 16:12:04+01
príspevok od: maTTo_corp
...no dnes som sa na to asi nejak necítil resp som nič a nikoho zaujímavého nevidel takže som nespravil ani cvak....aj také sú občas dni :P
a nebol si len pre domom,sa mi zdá že som ťa tu videl stále :))))
 
maTTo_corp
2010-01-16 16:13:49+01
príspevok od: leto
a nebol si len pre domom,sa mi zdá že som ťa tu videl stále :))))
??...že som bol vysvietený na zeleno?....tak na to sa nespoliehaj, to tu furt ukazuje inak, inak v zozname, inak na fóre ;) ...rozhodne som nebol online :)
 
leto
2010-01-16 16:27:13+01
príspevok od: maTTo_corp
??...že som bol vysvietený na zeleno?....tak na to sa nespoliehaj, to tu furt ukazuje inak, inak v zozname, inak na fóre ;) ...rozhodne som nebol online :)
áno,to ma zmiatlo,bol si zelený :))
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()