Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

studium fotografie

JungleBee
JungleBee 2010-01-15 16:02:31+01
Zdravim pani, chcel by som sa poinformovat o moznostiach studia fotky u nas, na Slovensku. Nemam namysli nejake preskolovacie kurzy a workshopy, ktore tu boli uz XY krat rozoberane, ale klasicke vysoke skoly. Pocul som, ze vraj je nieco take na VSVU v Bratislave, ale tam sa asi nedostanem. Viete aj o niecom inom? Nemusi to byt zrovna specializovane cele na fotku, ale aby som si tam mohol nieco take dat a viedol ma sikovny clovek. Idealne zapadne slovensko. Dakujem!
 
dedo Milan
2010-01-16 13:44:38+01
myslím, že niečo je aj v BB. kamoš tam skončil cca pred 2-3rokmi, ale neviem či to funguje aj naďalej.
 
werdza
2010-01-16 14:16:14+01
V BB su audiovizualne media, tak sa to tusim vola, je to spojenie fotky, vytvarneho umenia, kratkych filmov a animacie. teda aj mat vytvarne citenie, malovat, vediet v pocitaci spravit kratku animaciu a tocit kratke filmiky. Aj na prijimackach treba kameru, poslu von nejake zadanie natocit.
 
JungleBee
2010-01-16 22:56:15+01
dakujem vsetkym!!! idem pozerat weby :)
 
JungleBee
2010-01-16 22:57:48+01
príspevok od:
Ty radsej zalez a neukazuj sa, mudrlant :-)))
a tebe dakujem za hlupe zahltenie diskusie! svoje komplexy si liec inde plz
 
2010-01-16 23:36:08+01
príspevok od: JungleBee
a tebe dakujem za hlupe zahltenie diskusie! svoje komplexy si liec inde plz
Forum zahlcujes ty, svojou priblblou otazkou, koli ktorej si sa zaregistroval, tie weby a google si mal pozit hned..
 
JungleBee
2010-01-16 23:45:28+01
príspevok od:
Forum zahlcujes ty, svojou priblblou otazkou, koli ktorej si sa zaregistroval, tie weby a google si mal pozit hned..
este kolko hovadin sem napises???? preco sa tu do kazdeho navazas, hm??? moja otazka zatial nikomu okrem teba priblbla nepripadala a kazdy mi rad poradil - miesto toho ty tu do kazdeho len skaces a tvaris sa jak majster sveta! uplny chudak si - ked nemas co povedat nekomentuj - ked chces poradit tak porad!
 
2010-01-17 00:03:47+01
Mam co povedat, si lenivec, ktoremu sa nechce hladat a je ochotny sa zaregistrovat, aby polozil otazku, ktoru mimochodom uz tu na fore polozili pred tebou mnohi (aj tu treba najprv hladat). Predpokladam, ze tymto tvoja aktivita na tomto webe konci, ze? Takymto ja neradim a co, aby hladali? Na koniec si sam napisal, ze idem porerat weby, t.j. hladat..
 
JungleBee
2010-01-17 00:28:09+01
príspevok od:
Mam co povedat, si lenivec, ktoremu sa nechce hladat a je ochotny sa zaregistrovat, aby polozil otazku, ktoru mimochodom uz tu na fore polozili pred tebou mnohi (aj tu treba najprv hladat). Predpokladam, ze tymto tvoja aktivita na tomto webe konci, ze? Takymto ja neradim a co, aby hladali? Na koniec si sam napisal, ze idem porerat weby, t.j. hladat..
uhm, este nieco?
 
werdza
2010-01-17 18:16:07+01
príspevok od: JungleBee
dakujem vsetkym!!! idem pozerat weby :)
a inak mas cas sa rozhodovat, lebo prihlasky sa posielaju do 31.11 a prijimacky byvaju vo februari :)
 
werdza
2010-01-17 18:20:12+01
a este ze tento piatok, co bude 22.1 je na vsvu prieskum, studenti vystavuju svoje prace a ludia si mozu prist pozriet, ja sa chystam
 
seifi
2010-01-21 19:19:05+01
Pre tých, čo nie sú za príjmačky, majú po škole a chcú študovať, by mali byť nejaké spoplatnené semestre zamerané čisto na daný obor. Možno to niekde funguje, u nás samozrejme neverím. Zoberme 2 predmety. Za semester 2x po 40 hod. prednášok, cvičká 20 hod.Nejaká šikovná skupina 10-15 ľudí, nájsť priestory. No na koľko by to vyšlo ? 300-500 na semester ? Neviem, ale malo by sa to dať. Za 2 semestre sa niečo dozvieš a výška ti pre hobby nie je treba. A tak ako sa niekedy študovalo diaľkovo - dnes neviem ako to chodí - prísť v týždni na 2 dni.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()