Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Fotografické vtipy

Palso
2010-02-15 17:53:57+01
Kto máte nejaké kvalitné fotografické vtipy, videá, články alebo obrázky, sem s nimi :) Začnem ja: Hitler is really not happy about the new Canon 550D - http://www.youtube.com/watch?v=xdF-jHkO4AE (pri hláške o RED One som vyprskol kávu na monitor:) alebo štádiá fotografa - http://i.imgur.com/b2feF.png
 
beholder
2010-02-15 21:09:12+01
...All I shoot is pretty (flowers and cats:):)

..na to aký boli Bormann s Goebbelsom Hitlerovými posluhovačmi....isto by už intervenovali u japonského cisára kôli vývoji C 1Ds MkXXVIII, s kadenciou minimálnych balistických 30fps:D...
 
LuXa
2010-02-15 21:51:03+01
All i shoot is pretty (flowers and cats) ma zabilo....tomu grafu som nepochopil, ani dneska, ani pred tyždňom ked som to videl :/
 
Hegi
2010-02-15 22:00:40+01
found an old film camera to zabilo... :D :D
 
duroslav
2010-02-15 22:20:38+01
Mne sa celkom pozdáva oblasť ´The HDR hole´ naväzujúca na ´First tripod´
 
viking81
2010-02-15 22:26:43+01
ja grafu chapem....a zabavny je :) hdr hole je famozne miesto :D
 
Yamismo
2010-02-15 22:50:00+01
ten graf cista pravda :D
 
TTL
2010-02-16 02:46:35+01
HDR hole je uplna pravda... Tie mraky strasnych HDR nefotiek ma odradzaju od chodenia do krajinkarskych sekcii fotogalerii. Nemam taky silny zaludok.

Ale velmi som nepochopil tu bodkovanu modru ciaru. Kto zacne mat po dlhej dobe dojem, ze ma uzasne fotky, vacsinou zacne prave uplne stagnovat a kvalitou sa neposuva, cize bodkovana zelena by mala ist zase mierne nadol.
 
rakakalame
2010-02-16 10:05:07+01
Test charakteru:

Sklada sa iba z jednej otazky, ale otazka je velmi, velmi dolezita. Neodpovedajte zbrklo a bez uvazenia!Premyslite si to! Odpovedajte
uprimne a dozviete sa nieco o svojej oralke.
Predstav si dole popisanu situaciu a urob rozhodnutie. Nezabudni, odpoved by mala byt spontanna a uprimna:
Nachadzas sa v samom cente katastrofickej povodne vyvolanej orkanom...
Neuveritelne masy vody... Si fotoreporterom v samom centre tejto hrozostrasnej katastrofy. Pokusas sa zachytit co najviac tejto hrozy... Situacia je takmer beznadejna. Vokol teba miznu domy, ludia zufalo
bojuju so zivlom... Sila prirody v celej jej ukrutnosti... berie vsetko, co jej stoji v ceste.
Zrazu vidis muza riadiaceho terenne auto...
bezradne sa ho snazi dostat pod kontrolu, vyzera akosi povedomo...
A spoznavas ho: Je to premier Robert Fico!!!
Ale vidis, ze ho rozbesnena povoden kazdu chvilu pohlti raz a navzdy... Mas dve moznosti - zachranit ho alebo urobit fotku svojho zivota! Zachranit mu zivot alebo urobit
fotku, za ktoru urcitedostanes Pulitzera! Fotka, ktora predstavuje smrt jedneho z
najvyznamnejsich ludi na Slovensku.
A teraz otazka:
MATNY ALEBO LESKLY PAPIER?
 
JanoP
2010-02-16 10:18:28+01
To zavisi od toho, ake su propozicie vystavy. Niekde ti matny nezoberu
;o)
 
milos
2010-02-16 11:20:22+01
príspevok od: JanoP
To zavisi od toho, ake su propozicie vystavy. Niekde ti matny nezoberu
;o)
Citát: Zachranit mu zivot alebo urobit
fotku, za ktoru urcitedostanes Pulitzera! Fotka, ktora predstavuje smrt jedneho z
najvyznamnejsich ludi na Slovensku.

Si ma silno pobavil!

Ale keďže sme v kategórii vtipy: dôkaz o tom,že náš úradník silno podniká v zahraničí v oblasti golfu



Taba,Egypt.
 
milos
2010-02-16 11:25:25+01
Tu

 
phill1225
2010-02-16 13:32:25+01
rakakalame tak to sa ti podarilo :)
 
lia.minou
2010-02-16 19:23:40+01
príspevok od: rakakalame
Test charakteru:

Sklada sa iba z jednej otazky, ale otazka je velmi, velmi dolezita. Neodpovedajte zbrklo a bez uvazenia!Premyslite si to! Odpovedajte
uprimne a dozviete sa nieco o svojej oralke.
Predstav si dole popisanu situaciu a urob rozhodnutie. Nezabudni, odpoved by mala byt spontanna a uprimna:
Nachadzas sa v samom cente katastrofickej povodne vyvolanej orkanom...
Neuveritelne masy vody... Si fotoreporterom v samom centre tejto hrozostrasnej katastrofy. Pokusas sa zachytit co najviac tejto hrozy... Situacia je takmer beznadejna. Vokol teba miznu domy, ludia zufalo
bojuju so zivlom... Sila prirody v celej jej ukrutnosti... berie vsetko, co jej stoji v ceste.
Zrazu vidis muza riadiaceho terenne auto...
bezradne sa ho snazi dostat pod kontrolu, vyzera akosi povedomo...
A spoznavas ho: Je to premier Robert Fico!!!
Ale vidis, ze ho rozbesnena povoden kazdu chvilu pohlti raz a navzdy... Mas dve moznosti - zachranit ho alebo urobit fotku svojho zivota! Zachranit mu zivot alebo urobit
fotku, za ktoru urcitedostanes Pulitzera! Fotka, ktora predstavuje smrt jedneho z
najvyznamnejsich ludi na Slovensku.
A teraz otazka:
MATNY ALEBO LESKLY PAPIER?
nice!XD
 
KESKOSENI
2010-02-23 20:18:11+01
:)
 
Strhak
2010-02-23 20:54:10+01
príspevok od: KESKOSENI
:)
čo to ti kupuješ??? Mal si si aspoň pýtať opačné pohlavie :-DDD
 
2010-02-23 21:05:27+01
príspevok od: Strhak
čo to ti kupuješ??? Mal si si aspoň pýtať opačné pohlavie :-DDD
to by bol ten ucet prazdny a takto to bolo aspon jahodove :o)) ale mam pocit, ze to objednavala nejaka zena :o))
 
Strhak
2010-02-23 21:16:41+01
príspevok od:
to by bol ten ucet prazdny a takto to bolo aspon jahodove :o)) ale mam pocit, ze to objednavala nejaka zena :o))
to neviem, ale predstav že by si tom šiel reklamovať, že daný tovar nesplnil tvoje predstavy ;-)))
 
b.a.f.o.a.r.t.
2010-02-23 21:18:48+01
ideálna partnerka je hluchonemá dlhonohá blondína majiteľka photoshopu a spolumajiteľka veľkoskladu destilátov :)
 
2010-02-23 21:21:09+01
príspevok od: Strhak
to neviem, ale predstav že by si tom šiel reklamovať, že daný tovar nesplnil tvoje predstavy ;-)))
ja by som nesiel, nemam take predstavy :o)) preto kam nemoze muz, posle zenu :o) ci certa? asi je to jedno :o))
 
Strana 1 z 52
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()